Wpis z mikrobloga

@PremiumMoto_pl:

Wiele na plus, ale jedna rzecz była lepsza w starym A4..

Wiem na 99%, o jaka rzecz chodzi; wielu posiadaczy nowych A4 B9 jest zgodnych. Ale jest jeszcze jedna rzecz, dzięki której stara A4 bije na głowę nową. Jednak mało który posiadacz auta zwraca uwagę na to (znajduje się w kokpicie).
  • Odpowiedz
@Vittu: Nie wiem czy są w ogóle dostępne. Wiem, że w Passacie DOPŁACA się za te elektroniczne, choć są tańsze w produkcji niż te zwykłe. Te cyfrowe to szit. Ja lubię tylko centralne wyświetlacze. Era aut, które lubię w całości dobiega końca. A jeszcze nie zdążyłem się dorobić.
  • Odpowiedz
@PremiumMoto_pl: To smutne bo nie umiem jarać się samochodami naszpikowanymi elektroniką czy elektrycznymi silnikami. Zawsze myślałem, że jak się dorobię to będę miał super fury ale coś mi się wydaje że już nie zdążę. Tesla uwielbiana na wykopie trafia do mnie na 5/10. Jest ładna, bez udziwnień, szybka i tyle z zalet. Ten wielkk ekran mnie przeraża. Ale nie unikniemy końca ery aut spalinowych. To nastąpi i to szybko. Z kolei
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: zdecydowanie, przyszłość to wodór, a ja też nie potrafię się pogodzić, że pewnie nigdy nie będzie dane mi pojeździć wczesnymi 911, pierwszymi corvettami i wieloma innymi kultowymi furami, które powoli znikają z rynku wtórnego.
  • Odpowiedz