Wpis z mikrobloga

@Pacjent: nie poddawaj się, właśnie naginam mocno w dying lighta (jestem w momencie otrzymania antyzymy od Raisa) i też na początku obawiałem się sterowania jednak jak już wyczujesz to lecisz przez miasto aż się kurzy-jak dla mnie największym problem jest schodzenie np. z wierz czy innych wysokich budynków-nie ma opcji żebym się nie #!$%@?ł. Mam 6-7lvl i tak na prawdę na nocki to jeszcze nawet nie wychodzę bo jestem papier straszny.
@dyslexia: To ja mam 5lvl, wczoraj tez troche pogralem i czuje progres. Dopiero mialem pierwsza nocke za soba i jest miazga, noc robi niesamowity klimat. Na ten moment mysle, ze parkour jest w tej grze rewolucyjny.
@Pacjent: mi się strasznie podoba rozwiązanie parkuru i na prawdę jest mega intuicyjny. Wiadomo, pewnie na PC łatwiej trochę opanować bo nic nie zastąpi precyzji myszki ale większa satysfakcja jest jednak na konsoli jak ogarniesz :) ogólnie jak dla mnie jedna z lepszych gier tego roku-czekam teraz na dodatek który bardzo mocno zmieni gameplay.
@Pacjent: taaaak, jazda w #!$%@?;) byłem wlasnie w uniwersytecie ale dużo sie przy tym bawię (to misje poboczne, to jakiegos zombiaka mecze skupując go z dachu itp itd;)) ta gra to zaraz po Wieśku to gra roku jak dla mnie. Mega klimat
@dyslexia: Tez jestem mniej wiecej w tym miejscu. Najpierw robie poboczne, a pozniej watek glowny, nie chce mi sie na razie robic wyzwan. Mam 22 lvl przetrwania i chyba po 17 parkouru i sily.
@dyslexia: W slumsach najbardziej mozna przyexpic na zrzutach z samolotu, a w Starym Miescie na skrzyniach nalezacych do Raisa. Jak to obczailem, to nie przepuszczalem ani jednego. ( ͜͡ʖ ͡€)