Wpis z mikrobloga

#pasta #stonoga #wybory #heheszki #niemoje

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Tegoroczna Pascha to jest jakaś porażka, ja myślę że to żydowskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tą #!$%@? karakana Barabasza to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, uczniów, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 tysięcy wyznawców, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Rzym. Herod was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Rzym, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym w świątyni #!$%@? nikt nie był w stanie powiedzieć, że Jezusa Chrystusa zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te #!$%@?! powtarzam faryzejskie #!$%@?! faryzejskie #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka czcić jako Syna Bożego.

Będzie was Rzym ruchał w dupę, będzie was Rzym #!$%@? dymał tak, jak was Babilonia nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Piłat śmieć, zniszczy was. Annasze, Kajfasze, Uczeni w Piśmie, Sanhedryny będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, żydowscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już krzyż postawiony i będę się z was #!$%@? żydowskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Rzymskie wybrali. Nie na Piotra, nie na Jezusa, tylko na jakieś #!$%@? Szawłów, zdrajców w dupę #!$%@? #!$%@?, na Barabaszów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Palestyna. Przez taką #!$%@?ę Palestynę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście wierzyli we mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Żydów, garstka Żydów, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Schowaj ten bicz, bo ci go schowam na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Palestynie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? synagogi to jest wasz majestat, wasza godność. Maca w szabat i Tora, to wy #!$%@? Żydzi, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Barabasza niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-chrystami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było 40 dni na pustyni, szkoła było #!$%@? rozmnażać chleb. Głupia Jerozolima, głupie żydki #!$%@?, was do Lucyfera tylko zaprowadzić #!$%@?, kociołki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy

  • 1
  • Odpowiedz