Wpis z mikrobloga

@vind: Wszyscy ludzie których znam i którzy głosowali na Korwina, w liceum należeli do bardzo zdolnych i ambitnych, ludzie z największą wiedzą polityczną jakich znam również głosowali na Korwina. Nie mówię że każdy jego wyborca to elita ale przykłady które mi są znane mogłyby pozwolić mi tak myśleć.
@YodaMonster: Niemalże wszyscy ludzie których ja znam, którzy głosowali na korwina należą właśnie to strasznie tępych osób, w dodatku przekonanych o swojej nieomylności i wyższości. I właśnie wiedzę mieli małą, raczej łapali się na hasła które korwin mówi. Nawet na mirko wrzucałem chyba jednego z nich.

@MrGreeneye: W obecnych wyborach Petru, wcześniej w prezydenckich kukiz (w drugiej turze nieważny głos bo na marionetki głosować nie zamierzam), wcześniej Partia Libertariańska która
@vind: A ja na nikogo, ponieważ nie wiąże z tym krajem przyszłości, ale gdybym głosował byłby to Korwin (nie obchodzą mnie jego pośmiewiska, interesują mnie jedynie poglądy gospodarcze i wolnościowe). Nie popieram Twoich wyborów, ale szanuję za jakiekolwiek zorientowanie w temacie w przeciwieństwie do większości wyborców. Napisałbym coś dłużej, ale mam gości, trzymaj się !
@MrGreeneye: ja #!$%@? zaraz będzie że ci szarpie druta ale właśnie dziś u siostry na imprezie potargałem się za hery z ciotką o po i nowoczesna bo to tacy zajebiści ludzie i nie mogła zrozumieć że zagłosowałem na Jarka geniusza strategi i polityki , #!$%@? ale ten świat mały:d