Wpis z mikrobloga

Mirki skąd się w tych czasach ściąga torrenty? Chcę wypróbować dwie gry zanim je kupię. Zatrzymałem się na czasach, gdy piratebay działał, teraz nie wiem.

inb4 na steam mam 198 gier więc lamusy dupa cicho z moralnościami i naukami życiowymi.

#gry #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
@WujekOprawca: @ripp1337: @Asterling: @ChuckNorris_: Wchodzi się przez te piratebayproxy czy jak? Konkretnie szukam m. in. MGS V The Phantom Pain i mam problem. Podobnie Mad Max (jakieś wstawki niepewne), choć akurat na tym mi mało zależy. Pamiętam, że kiedyś wchodząc na tpb było prawie wszystko do wyboru do koloru, teraz albo wątpliwe komentarze, albo podejrzane repacki, nie rozumiem.

@dikamilo: Wiesz co, nigdy nie korzystałem specjalnie z torrentów
  • Odpowiedz
@dob3k: No ale chcę zacząć wypróbowywać gry przed kupnem. Jak już pisałem na steam mam 198 z czego grałem w pewnie 2/3 a skończyłem pewnie jakoś 1/3 z tych, w które grałem. Większość nie była aż tak fajna i wielu z nich nie kupiłbym, gdybym miał możliwość pograć testowo chociaż godzinę. Szkoda mi wyrzucać pieniądze w błoto od jakiegoś czasu. Dlatego mimo, że Mad Max może być tani, to wolę najpierw
  • Odpowiedz