Wpis z mikrobloga

22 pazdziernika zamowilem portfel, do dzisiaj nie dotarł
Tracking też jakiś fejkowy ale coś tam wyświetla w samym aliexpress. Dziś sprawdziłem i jest coś takiego.
Ochrony mam jeszcze 27 dni. Co robić? Dispute i full refund?
Zamawiałem stąd
http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-nubuck-short-men-s-wallet-Europe-and-the-United-States-thirty-fold-snapper-wallet/32220795513.html
#aliexpress
Czupax - 22 pazdziernika zamowilem portfel, do dzisiaj nie dotarł
Tracking też jakiś ...

źródło: comment_zDuTedNVmjyWgNnwzy6b7UKzWmn1eBc0.jpg

Pobierz
  • 5
@Czupax: zamówiłem od tego samego gościa. Mam inny track number ale komunikat ten sam. To nie fejkowy numer, ostatnio zamawiałem spodnie z tą samą metodą wysyłki i komunikaty miałem do WER Warszawa. Napisałem do chińczyka, odpisał, że sprawdzi u siebie na poczcie co jest nie tak. Chyba zaraz mu przypomnę, że miał to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czupax: kupujac w Chinach musisz liczyc sie z tym, ze przesylka idzie dlugo.. czasami nawet 2 czy 3 miesiace. akceptujesz to co napisane jest w aukcji (zdjecie zalaczone). Spor zakladasz dopiero na kilka dni przed koncem okresu ochrony (ja robie to 5 dni przed koncem). Do tego wiekszosc przesylek jest nierejestrowanych wiec nie masz mozliwosci ich sledzenia i zupelnie nie masz sie czym martwic :) - na jakies 100 paczek, ktore
paulina_mi - @Czupax: kupujac w Chinach musisz liczyc sie z tym, ze przesylka idzie d...

źródło: comment_Fr7vPyZSx0ltpYtSsQzIRJKR52GAZnrI.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@paulina_mi: wiem wiem o wszystkim, sam od dobrych 4 lat zamawiam z Chin :)
Napisałem bo nigdy takiego komunikatu w trackingu nie widziałem i raz tylko mi paczka zagieneła :)
@Czupax: co raz więcej ludzi na FB daje ten sam status przesyłki. Coś jest na rzeczy, chińczyk bez zająknięcia przyznał mi full refund. Czekam, aż kasa pojawi mi się na koncie i zamawiam jeszcze raz