Wpis z mikrobloga

tez macie tak ze jak piszecie w Internecie cos to wydaje wam to zajebiscie smieszne i na poziomie, ale po wrzuceniu tego i przeczytaniu ogarnia was taka zenada ze myslicie tylko o tym jak to najszybciej usunac?
  • 5
@Juston: nie, właściwie tak nie mam. To znaczy - jasne - czasem wrzucam w net naprawdę głupie rzeczy. Ale zwykle jestem wtedy pijana. Więc jak już nie jestem pijana, to sobie myślę "nigdy bym tego na trzeźwo nie wrzuciła", tyle że z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę, że wrzuciłam właśnie dlatego, że byłam pijana. No więc z jednej strony się wstydzę, a z drugiej strony rozumiem, że właśnie taka jestem
@A_F_S: Myslisz ze dlaczego pisze tutaj dzisiaj:P tez pijany jestem, nie wiem chyba fobia przed osadem innych, co dziwne w realnym swiecie nie mam zadnego problemu zwiazanego z niesmialoscia;) ale tutaj pare lat minelo zanim zalozylem konto i pare miesiecy zanim cos napisalem. Kazdy ma inna osobowosc na trzezwo i po pijaku, zasadniczo alkohol czasem pomaga, dodaje odwagi itp. pewnie jutro juz bede pisal tutaj na trzewo rowniez:) Dzieki:)