Wpis z mikrobloga

Ej, panowie. Dobre to. Shaftowe bardzo, muzyka piękna. Kreska oryginalna, chociaż te twarze zbyt prostokątne. Po wrzucanych artach miałem wrażenie, że to coś z dużą ilością loli i ogólnie różowego etc. A wcale tak nie jest.
@Czerwonoswiatkowiec @Votlipak @wykopowy_on i @pitrek136 Dzięki za polecenie tego. Kurcze, idę oglądać dalej.
#randomanimeshit #tapetaanime #madokamagica #madokakaname #sakurakyouko #mamitomoe #akemihomura
Pobierz
źródło: comment_lkUiFvqKM3zXzKoBkKamt4oACTkLboVH.jpg
  • 36
@Czerwonoswiatkowiec: Trzeba mi było powiedzieć, że w dubbingu obsadzili Chiwe Saito, to bym obejrzał bez żadnych dyskusji. xD
@2ndLaw: O bardzo dobrze. To sobie zdecydowanie daruje. No i może rzeczywiście dziś w nocy obejrzę wszystko.
@Jimp:

O bardzo dobrze. To sobie zdecydowanie daruje

Pisząc takie rzeczy łamiesz mi serce ( ͡° ʖ̯ ͡°), filmy mają jeszcze ładniejsze animacje i dokładniejszą kreską i tak na prawdę ciężko je nazwać 'recapem' w tym wypadku lepiej je nazwać remasterem bo trwają praktycznie tyle samo co sama głowna seria.
@Votlipak: Aha, via Android. Jakość jest bardzo dobra, nie ma znaków wodnych, jest tylko rozdzielczość zmieniona na 720p. Po mojemu to przerobiony br.
@Jimp: po ppoczątkowej scenie już jestem pewny, ze to wersja BR. TV była brzydsza.

BTW, czym ściągasz te streamy? Czasem.przydadzą się dła znajomych, którzy nie oglądają z eng subami.