Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ;) Chciałbym sobie kupić trapery. Zastanawiam się między Timberlandami a Caterpillarami. Co myślicie ? Chciałbym, żeby były trwale i wytrzymały niejedno. Timberlandy są trochę drogie, a nie wiem czy ta cena jest wyznacznikiem jakości czy po prostu płacę za marke. Z drugiej strony CAT produkuje też maszyny budowlane i może to świadczy o jakości (ale czy na pewno?) ? Co uważacie ? Buty mają być głównie do chodzenia (raczej na budowie nie będę pracował), ale nie chciałbym, żeby rozpadły się po dwóch latach.

#modameska #buty
  • 10
  • Odpowiedz
@norbss94: Caty są niezniszczalne. Kupiłem sobie na zimę Apa Hi jakieś 5-6 lat temu. Dopiero rok temu zaczęła schodzić skóra z cholewki. Po dwóch latach chodzenia, bez żadnego impregnowania wyglądały prawie jak nowe. Do dzisiaj czasami w nich chodzę. Teraz pomykam w Colorado i też jestem bardzo zadowolony.
Jeśli chodzi o Timberlandy, bo je też brałem pod uwagę, to rzeczywiście są drogie i prawdopodobnie posłużą ci mniej więcej tyle ile
  • Odpowiedz
Polecam Timberlandy . Buty nie do zdarcia . Ja swoje kupiłem w sklepie Eastend . Jak ktoś chce to jeszcze jest kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .
  • Odpowiedz