Wpis z mikrobloga

Pytałem się w nocy, ale nikt nie odpowiedział to zapytam się jeszcze raz.
Mirki i Mirabelki, z okazji blak frajdej mam okazję kupić #sj4000 za 52€. Dobra cena? Brać? Kartę MicroSDXC tam wsadzę (32 czy 64GB)? Chce tego używać jako kamerki "pokładowej" na motocykl/kask, nie jako wyczynowej.
Zawołam też #motocykle, może ktoś z was ma.
  • 13
  • 0
@KrupnikPL: ja mam, generalnie jest ok, jednie kolory średnio odwzorowuje. Cena to nie wiem jaka obecnie jest - ja za swoją dokładnie rok temu dałem z wysyłka z Polski, x3 bateria, monopod, bojka do wody i jakieś 5 wlepek i mocowań około 450 PLN.
Teraz to bym kupował Xiaomi Yi - dużo ładniejsze filmy wychodzą, chłopaki jeździli ze mną to miałem porównanie ;)
  • 0
@KrupnikPL: ja polecam gopro bardzie. HD2 kupisz za podobna cene, a sie nawet nie rowna. Chcesz moge ci na priv wyslac filmik, bo tam jest male porownanie miedzy HD2 co mam na kasku, a sjcamem kumpla
  • 0
@KrupnikPL: a teraz konkrety - sprawdź czy to jest na bank oryginał bo jest mnóstwo shitu na rynku - są poradniki jak je rozróżnić

kamera ma czasem problem z kolorami - u mnie zwariowała na bardzxo jasnym stoku narciarskim ale generalnie daje radę - za tę cenę ok

Wifi i apka i śmigasz - szczególnie na moto

mnóstwo dodatków, taśm, mocowań i wszystko w dobrych cenach - więc potem dostosowujesz od
@LordDarthVader: co mi z allegro jak mieszkam zagramanico
@dsctom: kupuję w zaufanym sklepie a nie od jakiegoś Janusza czy innego Juanito z eBaya, także nie podróbka.
Kamera ma być tylko "na wypadek wypadku" żeby mieć dowód jak coś mi się stanie nie z mojej winy, także wystarczy że w dzień będzie się dało zobaczyć rejestracje innych aut i więcej nie potrzeba.
@Ostasz: mam YI, polecam! Jest tylko jedno małe ALE - przy 60fps obraz jest upscalowany do 1080p z jakiejś innej rozdzielczości, pewnie pomiędzy 720 a 1080. Dlatego jakość w 30fps jest o niebo lepsza niż 60.
  • 0
@KrupnikPL: też mam, tylko ostatnio jak kupowałam dla qzyna, to mi pan doradził, żeby brać z wifi, bo lepszy procek jest. od razu dokup sobie ze dwie baterie i obudowę do ładowania.