Wpis z mikrobloga

Zachciało mi się wrócić do latania. Kupiłem tę nową wersję P3D. Pobrałem swojego Piper'a od A2A, zainstalowałem Globala i Vectora od ORBX i #!$%@? nie mogę wyjść ponad 27fps'ów.... Czy to pieprzone AMD naprawdę jest tak #!$%@?? Mam FX 8350@4.8, R9 290x, 16GB (dołożyłem też G.Skille z 2go pc więc testowałem z 32GB) ramu. A to gówno lata w porywach do 27fpsów? Jedyne co wpływa na fps'y to sceneria - uzyskuję 60fpsów jak sobie wszystko ze scenerii zrzucę na 0. Da się coś zrobić żebym mógł ustawić sobie scenerię przynajmniej na Medium i latał w tych 30 fps'ach? Normalnie się załamałem ...
#fsx #p3d #flightsimulator #symulatory
  • 15
  • Odpowiedz
@biczek: Błagam cię pociesz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz wypieprzę Vectora i sprawdzę jak będzie. Ej a wszyło może FSPassangers dla p3d? Czytam tą stronę tego gościa ale zbyt 'zmęczony' jestem aby te brednie zrozumieć.

@MirkoStats: Dla tego dx12 specjalnie trzymam sobie kartę gf460 żeby potestować czy faktycznie to coś da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biczek: #!$%@?łem ORBX'a wszystko, różnicy nie widzę a za to czuję. Gładkie 40fps'ów ze wszystkim na max. Nie wiem co ORBX daje do swoich scenerii ale poza lotniskami to szału nie ma.
  • Odpowiedz
@kett47: Już jest gicior, wywaliłem z Vectora linie wysokiego napięcia i nie uaktualniałem go do 1.35. 40 klatek jest piękne. Tylko nie rozumiem dlaczego z wyłączonym FXAA oświetlenie wydaje się lepsze. Tzn. jakby jaśniejsze. Włączając FXAA kolory robią się jakby bardziej wyblakłe - a przecież to nie ma żadnego związku. Jeszcze nie potrafię ogarnąć tej tesselacji. Pobrałem FreeMeshX, zainstalowałem Global'a, dałem tesselację na maksa a i tak góry są jakieś kanciaste
  • Odpowiedz