Wpis z mikrobloga

Tak chwaliłem i polecałem firmę #limes, że po roku bezproblemowej obsługi, przysyłają ofertę na przedłużenie umowy:
Prędkość: 40/20 Mb (mam 30/10 i w zupełności mi to starcza)
Abonament: 55,00 zł brutto (płaciłem 45zł)
Okres umowy: 24 miesiące (12 miesięcy - tego szukam, a w ofercie widzę, że już nie mają () )
Aktywacja umowy: 1,00 zł brutto (co mam kuźwa aktywować, skoro to przedłużenie?)

I tu pytanie Mirki - szukam dostawcy internetowego Gdańsk VII Dwór, na podobnych warunkach jak obecnie. Ktoś coś?

#gdansk
  • 11
@jak_to_mozliwe: ja mam takie sobie doswiadczenie z limes (w Gdyni). Sporo awarii, slabe lacze. Aczkolwiek czesto dzwonili do mnie techniczni po zgloszeniu awarii, co bylo na plus.
Mieszkalem kilka lat temu w Gdańsk VII Dwór i mialem kabel UPC. Przez kilka lat moze 1-2 awarie. Nie wiem jaka byla cena itd. bo nigdy nie biore cyrografow, ale jakosciowo bylo bez zarzutu.
@nawon: @ajkju: @mrbungle: @czy_to_ja: sprawa ma się tak, że po moim pytaniu, podesłano mi taką ofertę:
Przesyłam jeszcze jedną propozycję.
Prędkość: 40/20 Mb
Abonament: 49,00 zł brutto
Okres umowy: 12 miesięcy
Aktywacja umowy: 1,00 zł brutto

A teraz jeszcze w między czasie wyszło, że mogę skorzystać z oferty dla studenta i za to co powyżej, będę płacił 36zł/mc. Po tym czasie, muszę albo przedłużyć umowę albo wypowiedzieć, w
@jak_to_mozliwe: powiem ci tak - te parametry z oferty nigdy nie mialy przelozenia na rzeczywistosc w miejscu w ktorym mialem ich kabel. Bardzo duzo zalezy od lokalizacji. Byli u mnie kiedys kolesie z UPC i od razu mowili - w tej lokalizacji bierz max xx Mb, bo tylko tyle wyciagniesz (mimo ze w ofercie jest tez opcja 5*xx).

Z UPC mialem max, teraz jestem w Netii i tez mam max (w
@mrbungle: pisałem już tam wyżej, że UPC nie sięga do mojej klatki. Gdyby było inaczej, nawet nie brałbym pod uwagę innej firmy. Inna sprawa, że z limes jestem akurat bardzo zadowolony - prędkości mam ok, więc widać mam dobrą lokalizację.