Wpis z mikrobloga

#jd #pokazjd #smartband
Doszedł już komuś ten smartband z JD?
http://en.jd.com/product/Excelvan-OLED-Bluetooth-V4-0-Smart-Sport-Bracelet-Wristband-with-Pedometer-Tracking-Calorie-Sleep-Monitoring-for-Android-and-IOS_685293.html
Bo mam z nim problem... gdy ktoś do mnie dzwoni to opaska wibruje tylko wtedy gdy mam włączony ekran oraz włączoną aplikacje(gdy działa w tle nawet na włączonym ekranie to już nie działa)
Telefon iPhone 5, iOS 9.1
Też tak macie?
  • 17
U mnie nie działała ja używam day day. Ale opaska nie wibruje jak ktoś dzwoni i jak sie dostanie smsa nie wiem dlaczego. Wszystko ustawiłem chyba dobrze..
@Kusi: szczerze to mam od środy opaskę i jakoś nie zgrało się żeby ktoś dzwonił jak miałem na ręku ale smsy jak najbardziej. Oczywiście aktywowałeś połączenie na opasce?
@dylann: tak, a możesz spróbować zadzwonić z innego telefonu i sprawdzić czy wibruje na wygaszonym ekranie?
Na aplikacji w iPhonie nie ma funkcji z SMS także nie wiem jak z tym działa, uda odpalić na androidzie to sprawdzę.
@Kusi: Tak, wibruje. W aplikacji ustaw godziny kiedy jesteś niby "aktywny" bo wydaje mi się że poza tymi godzinami nie przekazują sobie informacji.
@Kusi: jak wychodzę z appki ale wyskakuje mi pytanie czy ma działać w tle i działa w miarę normalnie.
Rozumiem, że w aplikacji ustawiłeś że ma przekazywać połączenia w sekcji "remind features"?