Wpis z mikrobloga

Ej liberałowie wiecie, że PiSlamizm, to wasza wina? http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,19250093,zawisza-liberalowie-niszczenie-demokracji-to-wasza-wina-gdzie.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Jak zatrudniali nas na umowy o dzieło pozbawiając prawa do ubezpieczenia zdrowotnego?

Odrealnienie lvl Rakłem.

#marcelinazawisza #partiarazem #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GangrenaM: a ja się częściowo z nią zgodzę:

Ludzi nie obchodzi Trybunał Konstytucyjny, bo państwo już dawno ich zawiodło. Państwa nie było, gdy pracodawca nie wypłacał im pensji, zatrudniał na czarno albo na śmieciówce. Nie będą bronić państwa, które ich nie broniło.


ta wypowiedź jest prawdziwa i oddaje nastroje społeczeństwa, nasze państwo ma elementarny problem z radzeniem sobie z pewnymi rzeczami: jedną z tych rzeczy jest obrona słabych przed silnymi... aparat urzędniczy działa jak napity jaskiniowiec z maczugą walący gdzie popadnie na oślep - przez co czasami dostaje się uczciwym firmom, a patologie swobodnie rozkwitają :) polskie państwo zupełnie sobie nie radzi z przestępczością gospodarczo-ekonomiczną, w tym z oszukańczymi pracodawcami, którzy mają w dupie płacenie w
  • Odpowiedz
Odrealnienie lvl Rakłem.


@GangrenaM: lata propagandy na temat tego że państwo ma tylko nie przeszkadzać, bo jak coś robi to przeszkadza skutkuje tym, że jego instytucje nie są szanowane, a ich rozmontowanie mało kogo obchodzi. Nie widzę odrealnienia, serio.
  • Odpowiedz
Zawiszy można zarzucić to ze to raczej nie czas na rozstrzyganie kto jest winny, ale fundamentalna racje ma - ludzi w większości nie obchodzi Trybunał Konstytucyjny
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: często siedząc na tym portalu zdarza mi się napotkać takie brednie, że aż mam ochotę usunąć konto żeby dłużej tego nie oglądać. Niestety moderacja nic z tym nie robi.
Wystarczy spojrzeć na główną, serie obrazków "ALE #!$%@? DEBIL" zastąpiły komentarze.

Od wykonania tego drastycznego kroku powstrzymują mnie okazjonalne komentarze osób z RiGCz pokazujące że mimo niewiarygodnych wysiłków co głupszych użytkowników, wykop jeszcze nie spadł na dno.

nie usuwaj konta
  • Odpowiedz