Wpis z mikrobloga

@FaustVIII: Ej, ale serio? Malza supp? Fajnie, że silence ale jak przyjdzie co do czego to przecież to jak twój adc dostanie cc to przeciwny adc zrobi mu z dupy jesień średniowiecza.

Nie ogarniam jak ludzie mogą brać supporty nastawione na obrażenia, i mówi to osoba która gra głównie supp/adc.
Jak widzę taką ankę supp, najlepiej jeszcze z ignite to włosy stają mi dęba.
@Dont_remember_me: Brand ma ładne stuny. Ale Vel i Xerath faktycznie trollpick xD

@efedrina: O ile twój adc przeżyje. Chyba, że stunujesz adc a przeciwny support sobie tylko patrzy.
Jak dostaniesz stuna to lekką ręką zdążysz dostać te 1k obrażeń w ciągu 2,5 sekundy które trwa exhaust.
@efedrina: Rada w stylu "jesteś zwycięzcą".

Ale nic się nie martw, wygrywam. http://imgur.com/a/uspqH
Po prostu uważam, że moim zadaniem jako supporta jest trzymać adc przy życiu i ratować mu dupę. Czy to przez wbijanie 2vs1 i liczenie na to że za mną pójdzie czy przez chronienie go przed CC i gankami które by go zabiły.
@Elec: xerath też ma stun, a velkoz knock up, ale nie chodzi tu o cc bo nie bierzesz takich postaci po to, tylko dlatego że od samego początku możesz kontrolować linię dzięki atakowaniu przeciwnika spoza ich zasięgu, a jak nie mają hp to nie mogą walczyć/farmić. Jedynie taka leona/annie i może ali mogą być dobrą kontrą, ewentualnie soraka i którą usunąłbym teraz z gry.

Ignite poza lepszym burstem daje redukcję leczenia
@Elec: Mozna grac roznymi supportami, roznymi stylami. Mozesz picknac cos w stylu:

vel'koz, xerath - na linii pokujesz na tyle, zeby przeciwnicy nie mogli wejsc w Ciebie i adc, a jak to zrobia to powinni byc na tyle low, zebyscie mogli ich zabic

janna, soraka itp - supporty peelujace, dosc oczywista sprawa

karma, annie - probujesz all-inu na linii, oczywiscie wtedy bardziej przydaje Ci sie ignite niz exhaust

Nie ograniczaj sie
@FaustVIII: Przecież ap nasus i ad soraka są dobrzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Dont_remember_me: Ma. Ale CD długie. Albo przynajmniej dłuższe. Spoko, jak wygrywasz grę to tak graj. Po prostu ja chcę mieć supporta który będzie potrafił mnie uratować. A leoną mogę się wbić pod ganka i go zestunować i jeszcze zazwyczaj uciekne bez używania flasha. Morganą podobnie. Idzie jungler to dostanie Q na ryj a
@Elec: to źle uważasz i to nie trolling, na ostatnie 10 moich gier w diamencie w 8/10 przypadków support gra z ignitem, często natomiast np mider bierze exaust jeśli gra vs assasin.
Pliska, moja janne i nami zaopatrzam w zapalniczkę. Albo my albo oni.