Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

napisal ze sie pomylil i przeprasza za pomylke wiec moze akurat w takich przypadkach nie robic problemów i anulowac mimo ze jestem zwolennikiem targowania sie o swoje do konca


@L3AD3R:

stara spiewka...
@sylwek2k: wiesz, mi chodzi o to, zazwyczaj jest tak że majfrend kręci, a tu towaru nie ma, a na innej aukcji jest, pyta się po co ci potrzebne ta rzecz za 0.07$ i zwroce ci 5$ (naszyjnik cyganski) - jak kitajec nie kręci, to mu odpuszcze, ale jak faktycznie chce ze mnie wała zrobić to wtedy nie odpuszczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba nie jesteś tak naiwny żeby myśleć że on "to" za 0,4 baksa sprzedaje
Jak kupujesz to świadomie, więc nie widzę sensu takiego postępowania
Określ się i wytłumacz co oznacza wg ciebie pojęcie "typowy polaczek"?? Bo rzucać hasłami to łatwo. I nie bądź naiwny że kitajec w drugą stronę byłby taki uczciwy
@kypy Zależy kto dla kogo jest normalny ty może jesteś dla swoich starych ale dla reszty niestety nie i za typowego polaczka to możesz w mordę zarobić
Błąd w aukcji to nie twoja wina. Chińczyk powinien ci być wdzięczny ze znalazłeś błąd i wysłać w tej cenie.
@Donk_von_Fisher: > żerującymi na błędach kitajców.

Rozbawił mnie ten tekst.. Gdybyś już troszkę w tym "siedział" to byś wiedział, że te "błędy" są celowe. Co chwile są takie akcje i zawsze kończy się to tym, że pingpong wysyła łzawe wiadomości, że on ma rodzinę, albo że jest studentem i prowadzi mały sklepik itp albo są wiadomości w stylu "anuluj zamówienie bo nie ma towaru" a wchodzisz na jego sklep i jest