Wpis z mikrobloga

No i tego, obejrzałem Noragami i przyprawiło mnie to aż o dwa rodzaje żalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żal do innych, że nie pokazali mi tego z rok temu i żal do siebie, że tak łatwo wciągam się w takie historie (ʘʘ)
Nie bez wad, ale kreska to wielkie heck yes, opening i ending to wielkie heck yes, klimat to wielkie HELL YES i dołączam do hype trainu Aragoto ( )
#randomanimeshit #pixiv #noragami #yato #
źródło: comment_oZ71Vayot4XtWCMBCzKMJGb9nja0Cdht.jpg
  • 10
@Ressin: Irytowało. Ale nie wiem właśnie co jest w takich seriach, że mimo wszystkich swych wad, nie mogę się uwolnić z ich światów. Grisaia, Akame ga Kill, Aldnoah.Zero, Parasyte, pierwszy sezon F/SN UBW od Ufotable, teraz Noragami, wszystkie te serie łączy jakiś dziwny czynnik, który sprawia, że jestem w stanie wszystko tym seriom wybaczyć, byleby tylko zostać z tymi bohaterami na dłużej
@Ressin: Najgorsze, że potem odpalam swoją wyobraźnię i zaczynam tworzyć kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów, które sprawiają, że jeszcze bardziej się do nich przywiązuję i z czasem serce mi mięknie i obraz wad serii przesłania mi obraz przygód które przeżyłem z bohaterami w głowie, efektownie prowadząc do radykalnej zmiany moich odczuć na temat serii na lepsze
IMO kreacja świata i rozwój bohaterów >>>>> fabuła związana z