Wpis z mikrobloga

Bardzo w stylu #neruopa. @mnik1 daje mnie na #czarnolisto i obgaduje, dlatego muszę robić śmietnik i incepcję z wykopu.

@mnik1: dobra mistrzu ciętej riposty, a teraz na spokojnie i bez gwałtu na logice powiedz, które zdanie w tym wpisie kwalifikowało się do "atakuje inne osoby"?

@deykun zapraszam do dyskusji

Reszty bzdetów z tego wpisu nie chcę tutaj nawet poruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz z.....y - Bardzo w stylu #neruopa. @mnik1 daje mnie na #czarnolisto i obgaduje, dlate...
źródło: comment_af8qaA8PZrOzxBSmQa5Tnt7MNCtQfZz5.jpg
  • 14
@zgnily: Ja nie wiem, do neuropy nie należę, nigdy o czymś takim nie słyszałem, pewnie nawet nie istnieje. Moim zdaniem ten pierwszy akapit był nacechowany antysemicko, po prostu stygmatyzował tę, nie wiem, społeczność? A to czy ktoś lubi, jak kieruje się wobec niego takie określenia - to już inna sprawa. Pretensje miej do moderacji, zgłoszenie od tego jest, żeby go dokonać jeżeli ma się jakieś wątpliwości.
Ja nie wiem, do neuropy nie należę, nigdy o czymś takim nie słyszałem


@really_not_ok: więc skoro nie wiesz i się nie orientujesz, to po co zabierasz głos?

Moim zdaniem ten pierwszy akapit był nacechowany antysemicko


Bardzo cenna uwaga, pewnie w gimnazjum ze spostrzegawczości miałeś same piątki, ale tutaj dyskredytujesz się już na starcie. Ten tekst był nacechowany #neuropejsko, z tego co się orientuję to jeszcze ani nie rasa, ani nie
@zgnily: Ok, żadna argumentacja z mojej strony nie ma sensu. Biję się w pierś za to zgłoszenie, mogłem się przecież domyśleć o co Tobie chodziło, przecież to moja wina, że się nie domyśliłem, a podkreślanie tych cech i jeszcze mem wprost odnosiły się do neuropy i nikogo więcej. Wybacz mój błąd.
Nie pyskuj goju.

Praca na twój zasiłek.


@Farrahan: wytoczyłeś naprawdę ciężkie działa, musisz być z siebie dumny, twoje wpisy były dla mnie zawsze intelektualną ucztą, tak naprawdę tylko ciebie z #neuropa szanowałem, cieszę się, że trzymasz poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mnik1: dobry z ciebie błazen....

Zazwyczaj w donoszenie się nie bawię, szkoda mi czasu, nie jestem wszakże bezrobotnym konserwiarzem który cały dzień poświęca na walkę
xD

Komentarz usunięty przez autora wpisu


i #czarnolisto

@mnik1:tak jak myślałem nie macie żadnych argumentów. Kończę tę żenadę, bo poziom robi się poniżej wszelkiej krytyki.

Moderacja znowu wykazała się brakiem obiektywizmu, kasując wpis w którym nie było ataku ad personam. @moderacja to już kolejny raz jak kasujecie mój wpis bez żadnego powodu. Widzę, że zależy wam bardzo na złej opinii i niczego was nie nauczyły dotychczasowe doświadczenia.