Wpis z mikrobloga

Mirki! Dziś rano został zamknięty zamek w drzwiach od zewnątrz, Gerda II. Teraz nie można otworzyć go od wewnątrz, po prostu tak jakby się zaciął.. muszę z domu wyjść a osoba z kluczem będzie dopiero za kilka godzin.

Ktoś wie może czy da się jakoś to ustrojstwo otworzyć, nie wiem siłować się z nim czy coś? czy trzeba czekać i otworzyć kluczem z zewnętrznej strony?

#kiciochpyta #pytanie #pomocy #zamki
PanKamil907 - Mirki! Dziś rano został zamknięty zamek w drzwiach od zewnątrz, Gerda I...

źródło: comment_CCpnhEr00uVAPR23JcwrEFZUcce7jp6d.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@pepci: Nie bardzo jest do kogo, nowy tutaj jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yacolek: a odkręcić też nie bardzo jest jak bo nie mam tutaj nic czym mógłbym te śruby odkręcić.

No nic, pozostaje czekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@spere: w ryj chcesz za allacha ? to raz . Dwa . Auto ma 5 biegow i jeden wsteczny. To niebezpieczne. Noz ktorym obierasz ziemniaki tez jest niebezpieczny. Urzadzenia maja pewne cechy. Jezeli ich nie ogarniasz powinni cie zamknac w zoo razem z malpami.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: widzisz jakąś różnicę między potocznym użyciem "Nie daj boże" a "Nie daj allach", "Nie daj buddo"?

zamknac w zoo

no rzecz w tym, że ktoś opa zamknął na amen, bez jego wiedzy i zgody, potrzebowałby szybko nagle wyjść, a nie może.
  • Odpowiedz