Wpis z mikrobloga

@atencjon: Niektóre pojedyncze figurki bywają na wtórnym rynku warte tyle, co zestaw, w którym występują, a nawet więcej. :D
Szybko przeglądając figurki z Ninjago, cena nie jest jakoś bardzo przesadzona. Średnio wychodzi jakieś 100-110 złotych za taki zestaw. Jeśli ktoś szukałby poza zestawami 3-5 figurek, które są w tej aukcji, to się może opłacać.
@atencjon: Mój mały braciak ogarnia lego. Różne serie do tego bajki, gry... To są pewnie jakieś "ważne" ludziki, główni bohaterowie serii, które każdy chce mieć. Wiadomo Ty ich sobie nie kupisz, ani ja, ale jak wnuczek chce taki prezent pod choinkę, a nie inny to co, babcia nie kupi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@atencjon: Za te IMO delikatnie za drogo. Ale są takie które pojedynczo są tyle warte - i są setki ludzi którzy daliby tę cenę.
https://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?M=sw117&name=Darth%20Vader%20with%20Light-Up%20Lightsaber%20Complete%20Assembly&category=[Star%20Wars][Star%20Wars%20Episode%204/5/6]#T=S&O={} <- mam dokładnie tą, w bardzo dobrym stanie, używaną. Warta jest mniej więcej stówę. Nie oddam, chociaż dzięki temu miałabym pieniądze na jedzenie. No dobra, może oddam za kilkadziesiąt lat gdy będzie wart paręnaście tysięcy. :P Czuję że to może się kiedyś zdarzyć.