Wpis z mikrobloga

@gnida84: Obudziłem się o 5 żeby ogarniać się do pracy a tu gorączka, z nosa leci, grypa zawitała. Poleci L4 bo czuje się jak flak, a Ty mimo tego wszystkiego jesteś tak pozytywnie nastawiony do życia, stary mega szacun i jak najszybszego powrotu do zdrowia!
  • Odpowiedz
@gnida84: fejm już się zgadza, to teraz tylko czekać aż popłynie kasa wartkim strumieniem. Może napiszesz jakiś poradnik, albo chociaż książkę kucharską? ooO! książka kucharska jak wyleczyć się z traumy po szpitalnym żarciu. Wszyscy teraz piszą książki, dlaczego nie Ty?
  • Odpowiedz
@gnida84: mnie się zawsze zdawało, że chorzy ludzie tacy chudzi są - czyli trollujesz, różowiutkie pełne policzki, uśmiech, tak nie wygląda osoba walcząca o życie. Ściema!!!

:) trzymam kciuki, żeby wszystkie wyniki badań wyszły pomyślnie i żebyś jak najszybciej wrócił do Minionka i różowegoswojego. I zapomniał o tym koszmarze. I wystąpił w 'jak oni spawają'!
  • Odpowiedz
@gnida84: No w końcu: Pietrek. A nie gnida i gnida.
Ostatnio robię zdjęcia "słoników":
-Ej, anon. Dla kogo to, takie robisz?
-Ogólnie dla Gnidy. To taki chory gostek.
Ten wzrok pełen politowania i mina mówiąca "oj, gościu, ja bym sobie ciebie wypożyczył, to byś nie mówił, że chorujący ludzie to gnidy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz