Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, ogólnie wiem, że mało osób takie posty plusuje więc chce się do tego przyznać i mieć to za sobą.

Normalnie słucham rapu, ale kiedy nikt nie patrzy to włączam sobie...

Kurde jakie to trudne...

TAYLOR SWIFT I CHCIAŁBYM BYĆ JEJ "BIG MISTAKE" ()
ONA JEST PIĘKNA I MA GŁOS JAK ANIOŁEK ()

Uff.. Lepiej mi.

Dziękuje mirko, nie plusować boty.

#taylorswift #bojowkataylorswift #muzyka #lepiejmi #taylorswiftjestpiekna #uwielbiamtaylor
  • 27
@Paszko_Rymbaba: Polski rap jest piękny, tylko trzeba wiedzieć kogo słuchać. Polski DOBRY rap nie wystarczy sobie puścić. Polski rap trzeba umieć słuchać. Już jedną osobę nauczyłem. Jak chcesz Ciebie również mogę :P
@pjotregg: Ale mi nie chodziło o teledyski tylko tekst, przekaz. Dla mnie on jest nieistotny (w sumie to nie wiem nawet o czym są kawałki których słucham, dla mnie wokal to tylko kolejny instrument z reguły) także z rapem byłoby cięzko jako że opiera się głównie na słowach. No i nie trawie tej rapowej maniery tak juz mam ;)
@Paszko_Rymbaba: Znaczy powiem ci tak jeszcze nawiązując do Tedego. Ja również nie zwracam uwagi na tekst, serio. ALE. Jest parę wykonawców, na których jeśli zwrócisz uwagę na tekst to zmienisz zupełnie podejście. Dobry rap jest jak wiersz. Możesz go przeczytać i spoko, ale możesz się w niego zagłębić i odszukać "coś jeszcze". Coś ukrytego i pięknego. Mówię to bo wiem czego słuchałem. Mój brat słuchał rapu kiedy ja słuchałem... coś około