Wpis z mikrobloga

Mireczki dostałem dzisiaj zegarki od cucola.
Bardzo fajnie się prezentują. Według danych trackingowych miały być w tej paczce 3 sztuki, przyszly 4. Jeden brązowy co miał iść w innej, może dostane extra dodatkowy. Cebula we mnie mocno, oczywiście zapłaciłem 5 centów za jeden. Kumpel nazwał mnie #!$%@? zegermistrzem, ale nie widział co mirki przycebuliły. Ostatni z zegarków tej po prawej stronie jest zdecydowanie najgłośniejszy. Reszty praktycznie nie słychać jak sie je nosi. #jd #pokazjd #cebulamotzno #zegarki
kasztan165 - Mireczki dostałem dzisiaj zegarki od cucola.
Bardzo fajnie się prezentuj...

źródło: comment_YF1vfKE4RmM0Bjce4T9vmtOBEDJsMMHy.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kasztan165: Hmm, dziwne. Dzisiaj przyszedł mi właśnie ten z prawej, co określiłeś najgłośniejszym (inny mirek także), a mój egzemplarz jest względnie cichy. Hmm...

Jedyne co, to brakuje mu kropeczki przy godz. 14 i jak teraz lookam, to ma opóźnienie 2 minutowe. Zobaczymy jak jutro będzie godzina. Albo bateria słaba, albo jakiś wadliwy :/
  • Odpowiedz
@Atexor: może dlatego cichy bo bateria słabsza. Ja wszystkie kropeczki mam na miejscu. Ciesz się że sekundnik ci nie odleciał jak jednemu z mirków. Ale faktycznie jak zegarek bedzie sie opóźniał to raczej do wyrzucenia bo wymiana baterii droższa od zegarka
  • Odpowiedz
@kasztan165: widziałem to. Ciekawe co z takim fantem zrobić.

Baterię i tak raczej kupię, mam zegarek na rękę, co leży cały czas na biurku i służy za budzik na uczelnię. Od 5 lat nie wymieniałem w nim baterii i chyba kiedyś musi paść, co nie? To ew. będzie na ten. Mam nadzieję, że okaże się ta sama :D
  • Odpowiedz