Wpis z mikrobloga

@pitu-pr: Pewnie chodzi o tą miejską legendę, że im szybciej jedziesz tym droga "robi się" węższa. Urban legend, wyssane z palca. Złudzenie. Nikt kto na poważnie traktuje ten "sport" i ma jakieś pojęcie o szybkiej jeździe (samochodem czy motocyklem) zdementuje te brednie.
  • Odpowiedz
@Gixaar: To że nie dam rady odczytać nie znaczy, że jej nie widzę tak? Więc jeżeli ją widzę przy prędkości 10km/h to i przy 100km/h ją zobaczę.
  • Odpowiedz
@pitu-pr: Ty chcesz zdać czy pogadać?
:-)

Ja tylko objaśniam o co praktycznie w tym chodzi.
Ja jak mijam napis przy złoty osiemdziesiąt to też mnie #!$%@? obchodzi co tam było napisane, jakbym chciał wiedzieć to bym wcześniej zwolnił :-)

Gx
  • Odpowiedz
@trustME: Co z tego, że przeoczę? Jeżeli bym się na nich skupił to je zobaczę bo widzę ciągle taki sam kąt.

@Gixaar: Zapytałem tylko bo według mnie to jest pytanie i odpowiedź z dupy. :)
  • Odpowiedz
@pitu-pr: Te nowe pytania i logika to 2 różne wszechświaty. Na pytanie typu "Co kierujący powinien zrobić w tej sytuacji", ZAWSZE poprawną odpowiedzią jest "zachować szczegolną ostrożnosć.", a chwile poźniej jest pytanie tak/nie "Czy kierujący zawsze powinen zachować szczególną ostrożność?" i poprawna odpowiedz to "Nie" (°°
  • Odpowiedz
@pitu-pr: Prawdopodobnie wąsaty Janusz który pisał to pytanie ostatni raz miał do czynienia z matematyką jakieś 40 lat w temu, więc nie dziw się że nie rozumie co to jest kąt widzenia xD
@plastik: To akurat jest prawda; szczególną ostrożność zachowujesz przy manewrach (jakichkolwiek). Gdzieś w tej bazie jest pytanie o zachowanie szczególnej ostrożności z obrazkiem, na którym jest prosta, pusta droga, dobra widoczność itd., i też ludzie
  • Odpowiedz