Wpis z mikrobloga

Po dzisiaj to już na serio zacząłem się zastanawiać czy Aldnoah.Zero jest tak dobre jak @ialath mówi, czy po prostu dziwnym trafem na Wykopie pojawił się jeszcze większy fan Aldnoah.Zero niż ja XD
I N A H O B O Y S ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#randomanimeshit #pixiv #aldnoahzero < plz zasubskrybuj tag @ialath, we need more Inaho ( ͡° ͜ʖ ͡°) #inaho #inahokaizuka #yukikaizuka #
j.....b - Po dzisiaj to już na serio zacząłem się zastanawiać czy Aldnoah.Zero jest t...

źródło: comment_I4jDX1WAZnltGLMdkk6mpzZhooK6Tj0k.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joookub: aż takim megafanem nie jestem ale ogólnie podobał mi się klimat AldnoahZero. Hejt na tego animca rozpoczął się wraz z drugim sezonem ale ja jakoś nie mogłem doszukać się czegoś czego w tej produkcji mnie raziło. Mam taką tendencję do przewijania wszelkiej maści filmów, seriali... nawet anime które mnie w pewnym momencie nudzą i tutaj takiego momentu nie zastałem.
  • Odpowiedz
@ialath: Hejt właściwie się zaczął koło 12 odcinka kiedy



doszukać się czegoś czego w tej produkcji mnie raziło

No ode mnie to byłaby pseudonauka, powtarzalna fabuła, durne i dziecinne
  • Odpowiedz
@joookub: hejt się powinien zacząć po zobaczeniu tych #!$%@?, zrobionych na #!$%@? CGI designów marsjańskich Katafraktów. Inaho, jajka, hehe, więcej nie piszę o nim bo mi klawiatury szkoda xD Próbowano jakoś przenieść Amuro i Chara ale tak to słabo wyszło, że aż żal ;_;


  • Odpowiedz
Hejt na tego animca rozpoczął


@ialath: Rozpoczął się po początkowych odcinkach kiedy Urobutcher który był tym co przyciągnęło większą część widowni odciął się od serii mówiąc- "#!$%@?ę, nie robię XD", a cały pierwszy sezon okazał się parodią CG / Gundamem dla ubogich.
  • Odpowiedz