Wpis z mikrobloga

Oglądam wlasnie #skyfall i stwierdziłem, że sekwencja początkowa jest przydługa, moglaby być z połowę krotsza, niewatpliwie najważniejsze poza postrzeleniem Bonda jest w niej pokazanie VW Beetle.
#film #bond
  • 7
@ufo99: filmy o Bondzie #!$%@? wiele tradycyjnych smaczków, między innymi właśnie sekwencja tytułowa. Kiedyś w filmach wymieniano wszystkie osoby pracujące przy produkcji w czołówce, nawet sprzątaczki planu, parkingowego czy księgowych xD Teraz takie osoby są w napisach końcowych, w Bondzie nieprzerwanie od 1962 w czołówce.
@Kotlet_Rybny: produkt placement to jedno, przydlugie ujęcia i sceny niewnoszace nic do fabuły - drugie. Z calego tego pościgu sens ma tylko wprowadzenie z dyskiem i umierajacym agentem i postrzelenie Bonda przez współpracownika. Nie uważam tez, ze "vw beetle" wręcz wykrzykiwane przez agentke, a także ujęcie na land rovera z wyraźnym jagiem w tle było subtelnym product placementem. Właśnie jedzie mi krajową produkcja. Subtelny PP to np. pokazanie ksztaltu butelki znanej
@ufo99: sekwencja przedtytułowa to też tradycja :D W Świat to za mało trwała coś koło 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPECTRE jest dobry. Skyfall też był dobry, ale nie aż tak. No ale Skyfall bronił się też utworem tytułowym :D
@Arveit: wiem, ze w większości Bondow ona występuje, ale ta jest wg mnie po prostu nudnawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na Spectre się z pewnością wybiorę z żoną, ale korzystajac z emisji w tv chcialem sobie poprzypominac 3 filmy z Craigiem przed wypadem. Widze, że ppinie na jego temat sa bardzo zróżnicowane