Wpis z mikrobloga

Kurczę, Mirki, nie mogę się zdecydować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planuje kupić smartfona ze stajni Sony. Myślałem o Xperia Z3, ale spojrzałem na specyfikacje Z2 i niemal nie ma między nimi różnic! Czy przegapiłem coś istotnego? Co takiego zrobiono w Z3, że został następcą Z2, bo ja tu nie widzę żadnego skoku w technologi?
porównanie
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Serchio: Bawiłem się już Z3 :) Muszę rozgryźć temat w miarę szybko, bo w środę Z2 będzie na wyprzedaży w Lefdal, w ramach Black Friday Week, za 2.700nok (ponad 1k taniej). Obecnie śmigam na Z1 Compact i jestem bardzo zadowolony z jakości, ale rozmiar ekranu mi nie odpowiada- zbyt mały dla męskich paluchów.
  • Odpowiedz
@RoBee: A Z3 za ile jest? Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że będziesz miał dłuższe wsparcie jeżeli chodzi o update systemu, ale wszystko też zależy od tego jaka jest różnica w cenie. Podobno sam ekran jest trochę lepszy - na specyfikacji tego nie widać ale tak kiedyś ludzie mówili - możesz też obczaić na http://forum.android.com.pl/ - ewentualnie zapytać tam - na pewno bardziej Ci pomogą bo jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Cenię sobie skandynawskie podejście do spraw gwarancyjnych :) Z ressztą, ten telefon i tak dostanę "za darmo", dzięki małemu wałkowi ubezpieczeniowemu
@Serchio: ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz