Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wywiązałem się z wszystkich doładowań w #plus mix. Pierwszy i ostatni raz dałem się wrobić w coś takiego. Umowa dotyczyła 36 doładowań po 30zł, z czego automatycznie 10 było zabierane na pakiet 300mb(sic!).
Nie chcę już ani chwili u nich zostawać, dlatego pytam: jaki operator w tej chwili jest najlepszy? Zależy mi chyba tylko na internecie, który nie będzie drogi jak zboże. Długo zajmuje przeniesienie numeru?
#operatorzykomorkowi #play #tmobile
  • 16
@PieceOfShit, ile tego neta? Ofert jest wiele. Przykład to Orange Free na kartę, gdzie po doładowaniu dostajesz bonus neta, a dzięki Konto Ważne Rok możesz go wykorzystać przez bardzo dlugi czas.
Może być Play na kartę, Fakt mobile na kartę (marka Play), red bull mobile na kartę (marka Play), Virgin Mobile (MVNO, na zasięgu play), Mobile Vikings (MVNO, na zasięgu Play), Klucz mobile (MVNO, na zasięgu Plusa), Lyca (MVNO, na zasięgu
@przhusz: Skoro tylko internet to nie Virgin Mobile. ()
@PieceOfShit: Najszybciej i najpewniej MIXa rozwiążesz przenosząc numer na kartę: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/guided_adp.php?p_faqid=1670
Po przejściu na kartę możesz w ciągu 24h przenieść się do innego operatora.
Co do oferty: Play na Kartę Rok ważności konta + pakiet 10GB za 10zł. Promocja jest do końca grudnia, ale zebraną pulę gigabajtów możesz przedłużać najtańszym pakietem cyklicznym za 5zł/msc. Więc aktywujesz np.
@Czatowiec: szczerze, to przez te 3 lata życia na pakiecie 300mb po prostu weszło mi w nawyk, żeby nie otwierać filmików, nie korzystać ze spotify itd. Gdybym przestał się tym martwić, to pewnie ze 2gb by wyszło.
@MichaelT128: źle się wyraziłem. Wiadomo- zawsze się trochę dzwoni, smsuje.
@Czatowiec: Na pewno nie przegadam więcej niż dwadzieścia minut, na pewno nie napiszę więcej niż dwadzieścia smsów.
Na pewno sporą ulgą było by zasilanie co kwartał np. 50zł (w odróżnieniu od umowy)
Co do transferu danych- nie jestem pewny. Potrafiłem żyć i z 300mb, więc to 2gb to na prawdę byłby kres górny.
@PieceOfShit: To w Virgin będziesz przepłacał. W podanym przeze mnie przykładzie (Play na Kartę) będziesz na rozmowy i SMSy wydawał ~6zł miesięcznie. Do tego 5zł za pakiet do przedłużania to 11zł/msc. I do tego np. 30GB za 30zł jednorazowo.
@PieceOfShit, w takim razie jak napisał Michael, albo Play (wyliczenia wykazał), albo Fakt Mobile (marka Play) www.faktmobile.pl albo Klucz mobile (www.klucz.net - zasięg Plusa), albo Orange Free na kartę. Kupujesz starter, aktywujesz konto ważne rok (koszt: 3 zł jednorazowo), doładowujesz za 50 zł lub 100 zł i masz 15 lub 36 GB do wykorzystania przez przynajmniej rok. A całe środki na rozmowy i esy przez taki sam okres.
Pobierz C.....c - @PieceOfShit, w takim razie jak napisał Michael, albo Play (wyliczenia wyka...
źródło: comment_k3FR2BmZWm9uMQo3fWJbl6CyIyagjLni.jpg