Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik walki z Reptilianami to jest jakaś porażka, ja myślę że to ziemskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która popiera tych #!$%@?ów karakanów z Oriona to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją gwiezdną flotę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 tysięcy statków kosmicznych wokół ziemi, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą #!$%@?ć Jaszczury. Szaraki was tak nie wyruchały, jak wyruchają was Reptilianie, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że na tej antyludzkiej planecie, w na tej planecie na której media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Aśtara Szerania zbezczeszczono, że te jaszczurze #!$%@?! powtarzam jaszczurze #!$%@?! jaszczurze #!$%@? tego kosmitę oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały.

Będą was Jaszczury ruchały w dupę, będą was Jaszczury #!$%@? dymały tak, jak was żadni inny kosmici nie dymali. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Reptiilon śmieć, zniszczy was. Jaszczury, szaraki, galaktyki Oriona będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, ziemscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet do galaktyki Andromedy i będę się z was #!$%@? ziemskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Reptylskie wybrali. Nie na Ortona, nie na Ptaha, tylko na jakieś #!$%@? z Oriona w dupę #!$%@? #!$%@?, na Jaszczurów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Ziemia. Przez taką #!$%@?ę Ziemię, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w na tej planecie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą ziemskich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście poparli Flotę Galaktyczną, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Ziemian, garstka Ziemian, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Tak, tak, tylko to się #!$%@? na tej #!$%@? Ziemii nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? Chipy to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w więzieniu duchowym i chip RFID, to wy #!$%@? Ziemianie, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? poparły Reptilian niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-ziemianami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było 9 czakr otwierać, szkoła było #!$%@? ujawniać afery z chipowaniem. Głupia ziemia, głupie ziemnianie #!$%@?, was do Oriona tylko zaprowadzić #!$%@?, chipy powszczepiać. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

#stonoga #aniolynieba #pasta #facebookcontent #heheszki #pdk