Wpis z mikrobloga

@xLibero: z amoledów cztery nexusy 6, nexus 5x, galaxy s2, pięć s3, z dwa s4, wszystkie nexusy w tym mój żółte, telefony z serii galaxy niebieskie przez specyficzny model wykonania ekranu. O żółtawym 6p słyszałem od znajomego.

Google upychając amoled który jest dobry w czerni zrobiło błąd robiąc na sztywno ui w kolorze białym nie dając możliwości zmiany koloru interfejsu bez rootowania telefonu, szczególnie przy pierwszym n6. Nawet jeśli nowsze amoledy
@JBFC: uuu, no to słabo faktycznie... Może jakiś poserwisowy ekran się przypałętał...

Ja u siebie lecę na SlimSaber i gorąco polecam (5.1.1)...zero przecinek i na ekranie robię 4,5h wykopu... Taka sytuacja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xLibero: samsung ogólnie ma bardzo dobre amoledy jeśli nie trafisz na takie badziewie jak to ze zdjęcia na starszym telefonie, natomiast motorola na 6stce pojechała z ekranem po całości chociaż to nowy sprzęt. Zaraz zrobię Ci zdjęcie jak ten ekran wygląda w białym menu, tylko wgra mi się stock rom

@gomello: pisałem do samsunga w tej sprawie ze zdjęciami, chyba nawet odsyłałem do serwisu i dostałem odpowiedź, że taka barwa
@JBFC: Lumia ma fajne amoledy dodatkowo można cały interfejs na czarno zrobić 2 dni na baterii trzyma przy częstym użyciu do 4 jeśli stosunkowo mało na wifi/3g katuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xLibero: tak jak obiecałem. Niestety miałem teraz pod ręką tylko n6 i lgg3 więc porównałem zżółkły odcień amoleda z klarowną szaroniebieską bielą tft + to samo z czerniami. Na środkowym zdjęciu n6 gdzieś zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oba telefony wyświetlają w tym samym momencie ten sam jpg + mirko
Teraz już wiesz o co mi chodzi z tymi motorolowymi amoledami?

@gomello: jeśli chcesz, mogę Ci
Pobierz
źródło: comment_tqoxFdMhu6BwlsAxpfcMzHBkdrqUouxk.jpg