Wpis z mikrobloga

@BrainDeadPixel: Ja ogólnie trochę synergię #!$%@?łem biorąc:



Choć też był ciekawy efekt, ale jednak powinienem zostać przy tym co miałem. Niemniej cieszy zwycięstwo, choć to żadne osiągnięcie przy tak dobrym "seedzie" (przy okazji: Daily jest losowo generowane czy może jest to "ustawiane"? ;>). I trochę żal spóźnienia o jakieś 30 sekund to serca matki...może bym szybciej znalazł to miałbym walkę z Hushem.
@BrainDeadPixel: Bo w Spelunky jest to losowe. Choć tu przypomniał mi się pewien bug związany z daily w Spelunky. Otóż twórcy postanowili "seed" generować za pomocą mnożenia daty. Np. 12 marca 2014 seed był: 12x3x2014 = 72504. Problem w tym, że potem okazywało się, że jak nastawał dzień 3 grudnia to...seed był identyczny z tym marcowym ;-) Ale już to naprawili i chyba teraz inny algorytm stosują, by się "nie powtarzały".
pić Chaos Card ;)


@spatsi: I tak nie ogarniam jej....tzn. nie no - trzeba ją rzucić i po bossie.
Szkoda, że nie stałem się "Guppy", bo słyszałem, że ponoć była taka możliwość ;-)
Przecież Lost normalnie startuje z Holy Mantle :|


@spatsi: Hmmm....ale to chyba po dotacji? Bo kiedyś startował "goły". Ale no pewnie były patche, których nie ogarnąłem....zresztą możliwe, że mi wspominałeś o tym :-)

No to ładnie. U mnie skończyło się na 9 życiach, które wziąłem na ślepo. W ogóle żałowałem, że wziąłem Gilotynę....też na ślepo - jakoś nie przepadam za tym przedmiotem, choć wiem, że to dmg up.
Hmmm....ale to chyba po dotacji?


@Mrboo: Tak, ale w daily masz 100% contentu odblokowane, więc ciężko tu mówić o „ustawianiu” czegokolwiek ;P

Gilotynę....też na ślepo - jakoś nie przepadam za tym przedmiotem

Nie cierpię jej. Wiem, że damage up + tears up + duży orbital, ale zdecydowanie zbyt bardzo mnie dezorientuje.
@spatsi: Dokładnie mam to samo odczucie co do gilotyny.

Tak jestem świadomy, że 100% jest odblokowane w daily (to by nie miało sensu jakby inni gracze nie mieli przedmiotu, bo "nie odblokowali"). Ale jednak ciekawi mnie proces generacji danego daily ;-)
Choć ostatnio widziałem temat od Edmunda, że "specjalne seedy" byłyby w konkretne dni i pytał graczy o propozycje ;-)