Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki, potrzebuję porady.

Jakoś za 2 miesiące czy coś koło tego mam studniówkę, i przydałoby się wyrwać jakąś partnerkę, co by samemu nie iść.
Jak to zrobić?
Wiele, wiele razy miałem koleżanki, ale jakoś tak jak mam zadać którejś pytanie o pójście na studniówkę, to brakuje mi języka w gębie.
Ryj nie jest zły, znajoma oceniła, że takie 6/10, troche przeszkadza 120 kg wagi here, ale przy 1,85 wzrostu i chodzeniu pół życia na siłownie nie wyglądam tak źle.
Pracuje, hajsu jest dużo, więc to nie problem, samochód też mam, dodatkowo profit bo to #bmw

Jak zagadać? Okazję już mam przygotowaną, 6 grudnia uczestnicze w jakiejś kawiarence mikołajkowej w mojej szkole, czy czymś takim, jako że pracuje jako informatyk, ktoś stwierdził, że będę sprzętowym, i tak oto jestem sprzętowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze jest tam sporo loszek, co najmniej 7/10 jak zapytać, czy pójdzie ze mną na studniówkę, po prostu którąś zapytać? Czy może najpierw jakoś ją zachęcić do siebie? Czy ogólnie jak mam to zrobić?

  • 21
@Incore00: W pierwszej kolejności zagadaj do dziewczyn, które kojarzą Cię choćby z twarzy (nie mówiąc o jakimś wcześniejszym kontakcie, rozmowie na przerwie itp.), żeby uniknąć odrzucenia na zasadzie "lol co za debil, nie znam go a on mi jakieś studniówki proponuje". Tylko nie sil się za bardzo na bajerowanie, podejdź w miarę skromnie, przedstaw się, wytłumacz jak się sprawy mają, zaproś. Chociaż jeśli rzeczywiście jesteś dość przystojny i charyzmatyczny, to nawet
Jakoś za 2 miesiące czy coś koło tego mam studniówkę, i przydałoby się wyrwać jakąś partnerkę, co by samemu nie iść.

Pracuje, hajsu jest dużo, więc to nie problem, samochód też mam, dodatkowo profit bo to #bmw


Jesteś po 30-tce i stwierdziłeś że chcesz mieć maturę czy to jest #pasta? W końcu napisałeś, że jesteś informatykiem, więc zakładam, że praca w zawodzie "syn swojego ojca" by odpadała... trzecia strona jest taka,
@jarezz: Nie jestem po 30... Mam 19 lat i maturę za 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracuje jako informatyk, bo mogę. Od dzieciaka się uczyłem, więc dorabiam sobie w sklepie u znajomego, głównie po to, żeby się douczać, po godzinach sobie sam dla siebie testuje sprzęt i zaznajamiam się z nim, trochę też handluje, mam firmę w UK i sprzedaje sprzęt na allegro i lokalnie.

Zawód
@Incore00: yolo... były nie do 100% nieznajomej... w najgorszym wypadku co ona ci zrobi... powie, że nie...

E60 530d 2003 here... no i niestety... ja od niedawna, od 15 dni, po 30tce

Ja od swojego ojca dostałem ciut mniej... tzn. #!$%@? do 14 roku życia, potem sobie już radziłem. Ja jemu już podziękowałem - lekcja nt. jak zachowuje się wobec swojej rodziny 100% #!$%@? - bezcenna, chociaż wolałbym zapłacić za nią
@kasiknocheinmal: Niby moge, ale tak nie wypada, wszyscy absolutnie wszyscy idą z dziewczynami, nawet te największe przegrywy, a niektórzy biorą np. kuzynki. A te takie wogóle stuleje to nie idą. Wypadałoby z kimś jednak pójść. Kuzynki odpadają, mam jedną rok starszą ode mnie, ale ryj ma tak #!$%@?(przynajmniej wg. mojej opinii), że już wole sam.
@Incore00: zwykla gadka o pogodzie czy czymkolwiek byle żeby zagadać i po chwili jeżeli jakoś rozmowa się bedzie kleić to dajesz twardo "a mam takie pytanko :D studniówka się zbliża, nie chciałabyś może być moją osobą towarzyszącą? :D " i #!$%@?. koniec filozofii. W ryj Ci nie da(chyba), z kuli ziemskiej Cię nie zepchnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)