Wpis z mikrobloga

#epapierosy

Mirunie, jak to jest z tą nikotyną w e-papierosach, półtora miesiąca temu kupiłem sobie takie urządzenie i do tego zakupiłem olejek mentolowy, na opakowaniu jedyne co jest napisane to Vapour Twist English Flavours (kupowałem w uk) 10ml i z tyłu naklejka Menthol 24mg/ml

Czy ten olejek zawiera nikotynę?

Dzieki za odpowiedzi :)
  • 23
@WojtekRudinho: @szkodnikPL: na co dzień palę normalne papierosy a jak przychodzę do domu to nie chcę smrodzić i popalam właśnie to, masz racje pociągam tego papierosa jakbym jadł orzeszki :) Faktycznie, jutro kupuje inny olejek i zwrócę uwagę na to oznaczenie. Chociaż i tak jestem zaskoczony, bo olejek ten palę już miesiąc czasu i zużyłem połowę :)
@gadu-gadu: 24mg/ml oznacza, ze w jednym ml jest jeden mg nikotyny... sprawdz ile ml wchodi Ci do zbiorniczka (pewnie ma podzialke). 1 fajka ma ~8mg nikotyny (na boku paczki jest info); zakladajac, ze zbiorniczek masz pewnie ~3ml to mozesz to przyrownac do 9 fajek. jesli caly czas pufasz efajke, to dodatkowo podtrzymujesz wysoki poziom nikotyny dluzej, niz palac nawet mocniejsze fajki, ale rzadziej (efekt poltrwania). mozesz policzyc w ile 'machow' schodzi
@vgf_: zbiorniczek z tego co widzę mam 1.6ml i jeden taki zbiorniczek wystarcza mi na 4 dni, ale jak mówiłem, ja nadal sobie palę fajki normalnie z tym, że dodatkowo pociągam tego epapierosa - w sumie sam nie wiem po co.

Ale coś w tym musi być bo np jak jest weekend i piję piwo, to zawsze strasznie mnie ciagnie do fajek a jak pociągam co chwile tą fajke to już