Wpis z mikrobloga

No elo!
Piąteczek, piątunio! Idealny dzień do zebrania składu, a wieczorem żeby gdzieś wyjść na miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1) Wyniki Straw Poll (ankiety) są następujące:
http://i.imgur.com/HJa3O4Q.png
http://strawpoll.me/6045336/r
Oznacza to, że w turnieju mogą brać udział tylko ludzie z wykopu. Przegłosowano jednym głosem!

2) Przedstawiam ludzi, którzy razem z Wami szukają składu do turnieju (zaplusowali komentarz w poprzednim wpisie) Także napiszcie do siebie na priv i zbierajcie skład :D Czas do niedzieli, do godziny 23:59 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam, że nie musicie brać ludzi z tej samej rangi. Możecie brać tak naprawdę z każdej, ale polecam mniej więcej 1-2 rangi +/- żeby nie było pretensji że ktoś noob :P No chyba że macie tutaj cumpli z wyższych rang to wiadomo.


Upewnijcie się o rangę pytając na PW, niektóre z nich uległy drobnej zmianie.

·٠● The Global Elite ●٠·
@malpaa, @Pan_Smalec, @cecop, @magitsznydanjel, @Irevall, @slayer90, @Colek

·٠● Supreme ●٠·
@Puchalke69, @Pepego, @pkrr, @Essteh, @boss69, @c1nu, @smok01, @ryyyan, @manorips, @galeczek, @marecki1906

·٠● LE / LEM●٠·
@sampletext, @Musiek_, @sekretny, @konzo12, @nikiszafa, @axino, @wsumietoniewiem, @Caishen, @king861, @aluskonik, @Zywe_Guwno, @vicking,

·٠● DMG●٠·
@ZmienNazwe, @AlmostDivine, @Makku11, @czuczupikczu, @NMetyloAmfetamina, @ThatFeel

·٠● MG 1 - MG 2 ●٠·
[Wyjaśnienie w komentarzu]

·٠● MGE●٠·
@mojwa, @Algady, @leworwel

·٠● Nova III - Nova IV ●٠·
@rawr, @Haz3L, @Radzik160, @Luris, @krzyszo, @Pro_Proboszcz, @PiotrasSNK, @vaandee

Czas do niedzieli, do godziny 23:59

#mirkogsturniej
  • 57
  • Odpowiedz
·٠● MG 1 - MG 2 ●٠·
[Wyjaśnienie w komentarzu]

Nie wiem czemu, ale nie skopiowałem tej rangi do poprzedniego wpisu. O co chodzi? Jeżeli szukacie ludzi do turnieju i chcecie zagrać, zaplusujcie ten komentarz! Zawołam was do następnego wpisu (jutro)

  • Odpowiedz
·٠● MG 1 - MG 2 ●٠·
Nie wiem czemu, ale nie skopiowałem tej rangi do poprzedniego wpisu. O co chodzi? Jeżeli szukacie ludzi do turnieju i chcecie zagrać, zaplusujcie ten komentarz! Zawołam was do następnego wpisu (jutro)

  • Odpowiedz