Wpis z mikrobloga

hej, polecicie sposób na wprowadzenie płatności na stronie www? zależy mi na prostocie i dużej dostępności a więc paypal odpada, chciałbym by każdy mógł przelać jakąś kwotę pieniędzy mając tylko kardę kredytową/debetową za pomocą kilku kliknięć. system #wordpres kwota np 1 zł, ma na celu weryfikację użyszkodnika

#webdev #pytanie #pomoc #www #paypal #mastercard #visa
  • 10
  • Odpowiedz
@paziu: a jak to zintegrowć? jakiś plugin czy wystarczy wkleić kod na stronę? nie chcę instalować jakichś wtyczek do tworzenia sklepów bo zależy mi na prostym przycisku, im prościej tym lepiej
  • Odpowiedz
@Ian: to nie jest aż tak proste ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz się najpierw z nimi dogadać (zostać ich klientem), dostaniesz dostęp do ich API. integracja płatności jest dość prosta, oczywiście udostepniają możliwość składania testowych zamówień itp. jeżeli nie znasz się na programowaniu, to możesz kupić taką wtyczkę do wordpressa (niestety nie polecę ci teraz żadnej) i sobie ją skonfigurować. skazany na dotpay, payu itp. jesteś z
  • Odpowiedz
@Ian: nie pamiętam dokładnie, ale jak dla mnie wystarczy opcja paypal, jeśli ktoś nie ma konta to może zapłacić kartą, musisz mieć tylko wykupione biznesowe konto na paypalu
  • Odpowiedz