Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie.Zamówiłem sobie kartę Aero2 aby móc bezpłatnie korzystać z internetu w telefonie i w związku z tym chciałbym wymienić telefon na inny , z dual-sim ,aby móc korzystać z dwóch kart naraz. W związku z tym chciałbym was spytać jaki telefon do 500-600 zł polecacie?Warunkiem koniecznym jest to by telefon miał dual sima i chodziło na nim areo2 oraz chciałbym aby miał co najmniej 4gb pamięci wewnętrznej.
I druga sprawa.Chciałbym sprawdzić czy w telefonie który kupię będzie możliwość np przypisania każdemu kontaktowi innego dzwonka , czy da radę zrobić na nim screenshota i go od razu edytować (w obecnym telefonie mam do tego przycisk quickmemo),jak wygląda ustawianie przypomnień ,czy można ustawiać notatki do alarmów,czy jest minutnik oraz parę innych rzeczy,których raczej nie znajdę w internecie na stronach z specyfikacją telefonu.Stąd drugie pytanie:Czy jest gdzieś w Warszawie taki sklep gdzie mógłbym przed zakupem telefonu zobaczyć jak działa,co można w nim ustawić itp ?

#android #kiciochpyta #aero2 #pytanie
  • 7
@tairengul: Druga sprawa to już zależy od systemu operacyjnego, większość rzeczy powinna być w nowoczesnych telefonach ale jako, że sam siedzę na androidzie 2.3.6 to nie jestem w temacie xD