Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem dzisiaj Redmi Note 2. Wszystko pięknie ładnie, ale wsiadłem w auto, odpaliłem Yanosika, fix niby złapany od razu, ale podczas jazdy pozycja skacze co 500 metrów i do tego prędkość cały czas "0". ( ͡° ʖ̯ ͡°) miał tak ktoś? #xiaomi #gps #yanosik
  • 30
@cdrw: Zapewne Twe zachwyty są uzasadnione, nie sprawdzają się jednak w moim przypadku. Samsung łapie błyskawicznie, a Xiaomi łapie długo lub wcale. Dziś rano położyłem je na parę minut obok siebie na parapecie okna od strony południowej a potem na balkonie. Wyniki są dość oczywiste.
Nie chodzi mi o to, że chcę coś GPSem mierzyć na parapecie, to tylko przykład jak się zachowuje w porównaniu z Galaxy S3. W terenie też
Pobierz Cyfranek - @cdrw: Zapewne Twe zachwyty są uzasadnione, nie sprawdzają się jednak w mo...
źródło: comment_TuSz5GPm7wzkvZrlKS5HhhPDbeCnIqDk.jpg
@Cyfranek: Jeśli był reset fabryczny, dostęp do internetu by pobrał dane satelitów, to chyba coś ze sprzętem :/
Spróbuj jeszcze program GPS Status ten z niebieską ikonką, pobierz eXtra dane i poczekaj, zobacz czy coś się zmieni.
U mnie od Goldwaya z wczorajszego rzutu, MIUI PL 7 wgrał się bez twrp itd.
GPS Status


@WluBell: Na razie GPS Test jak i wspomniany GPS Status pobrały coś szybciutko przy starcie, nie zauważyłem, ale coś o A-GPS napisały. Wymusiłem też Xtra dane. Potestuję... dzięki!
@cdrw: Nie, mam tylko MIUI PL. AOSP z XDA ma polską wersję? Możesz coś więcej napisać? Bo i tak samego interfejsu MIUI nie używam tylko Zlaunchera, to mi specjalnie nie zależy na MIUI, byle wszystko sprawnie działało bez śmieci z Chin...