Wpis z mikrobloga

#trzygroszenadzis #mowcaumarlychcontent #3po3 #polska #polityka

W dzisiejszej NTO było o tym jak to Polacy statystycznie mają większe majątki od naszych zachodnich sąsiadów - n'iemców. Jak to zajebiście brzmii i wygląda na papierze. Szkoda tylko, że te statystyczne 60 tysięcy euro w nieruchomościach zostało okupione tyloma litrami krwii i potu przez ostatnie dobrych kilka pokoleń. O kredytach - latach wyrzeczeń i "zniewolenia" nawet nie warto się rozpisywać, ale muszę zrobić to w 3 akapicie.

Pozwolę sobię podnieść trochę ton, bo eurolewackim cw#lom też musi się dostać. Do tego nasza blondyna wie, co im i dolanowi robi. Musi to robić dobrze.

Strategia eurolewackich ścierw funkcjonuje chwilowo bardzo dobrze dla tej grupy społecznej, która miała trochę oleju w głowie albo szczęścia i nie została mięsem armatnim podczas II WW, oraz ludzi, którzy żyli po lewej stronie żelaznej kurtyny (siema też USA), co dało im czas na założenie rodzinnych biznesów itd. Potem rozwodnili narody podejściem multi-kulti i zachodniej europy mającej dużo swobody i będącej imprezownią dla młodych, prostych ludzi, którzy stwierdzili bawmy się skoro i tak umrzemy,a nas na to stać przed założeniem rodziny(o ile w ogóle). Może i nawet niewidoczny #nihilizm przez to. Niestety dla ścierw populacja zwiększyła się już tak bardzo, że powoli zbliżamy się do tej cieńkiej granicy, która kiedy zostanie przekroczona powoduje obnażenie słabości i #!$%@? całego obecnego systemu w którym żyjemy. I chaos.
Obecnie ich plan na Polskę (zwykłych ludzi) wygląda mniej więcej tak (close enough) : niech uczestniczą w naszej grze, niech tyrają, marnują swoje życia, żeby się wybić ze skrajnej biedy i ruiny, która zawitała tu po drugiej wojnie światowej. W razie W oddamy "wschodowi" te ziemie i pozwolimy je znów rozkraść, byle tylko nam dali święty spokój, a może i sobie też coś uszczkniemy, żeby spłacić swoje zadłużenie u USAżydów(jak i podreperować ich budżet) . Po to jest im potrzebna źle zarządzana, bezbronna i rozbita wewnętrznie Rzeczpospolita Polska.

Polska to piękny i bogaty kraj, tylko źle zarządzany i ru#chany to z prawej, to z lewej strony przez wąską grupę ludzi trzymających władzę( w polsce jak i na świecie) po 45 roku. Obecna konstytucja też nie jest napisana pod Kowalskiego. Jak żyć nie schodząc na złą ścieżkę, skoro za bycie "praworządnym obywatelem" (wiadomo, za małe grzeszki się do piekła nie idzie) co najwyżej robią Cie bez mydła?... A nie jest tak?

Co do oszczędności
W ogóle co z tego, że mam mieszkanie, w którym mogę zamieszkać, skoro za "zwykłą" pensję nie jestem w stanie go sam utrzymać i zwyczajnie egzystować opłacając resztę - typu paliwo do samochodu i ubezpieczenie?? Gdzie ten postęp w tym kraju? Czemu się ograniczamy i spowalniamy? Żeby wąska grupa ludzi mogła trzymać władzę, albo nasi sąsiedzi mogli żerować na naszym bogactwie i pracowitości ?

p.s nawet jeżeli się mylę, albo patrzę pod dziwnym kątem, to wcale nie aż tak bardzo. za przecinki sorry, wolę #trescponadforma i jakoś nigdy do nich sentymentu nie miałem.
p.s2 pozdrawiam palaczy, jestem dziś z wami solidarny.
  • 2
  • Odpowiedz
@Bsx88: Nowa Trybuna Opolska :> . Polish Husar'a ® :> . Zapomniałem poruszyć kwestii, że n'iemcy też są spisane na straty przez zalew ciapakami, Deutshe bank po tych wszystkich przekretach musi sie u nas reklamowac, ma nadzieje zeby wyciagnac jakis hajs, zanim "upadnie". Budujmy sobie drugi gazoport, rossija sie ucieszy mogąc sobie z tej infrastruktury korzystać i eksportować gaz. Wysyłajmy wojsko do afryki północnej, żeby być solidarnymi z francuzami, w
  • Odpowiedz