Wpis z mikrobloga

@bocznica: u mnie jako że motocykl wstawiłem już do garażu, i sezon jest już w końcówce, to ten weekend mam zaplanowany na "szkolenia" w płocku, więc nie wybiorę się z tobą
  • Odpowiedz
@bocznica: @tales_z_miletu: szczerze Panowie to akurat dziś na forum jeden gość doskonale skwitował jeżdżenie nową AT. Pozwolę na cytat: "już to widzę jak wjeżdżacie w teren sprzętem za 50 tysi i chuchacie na każdą ryskę hehee :-P ujeżdżać najlepsze enduraki, ciochrać i się cieszyć :-D to jest to.. tak więc niech żyją lata 90-te :-D tyle powiem :-P" A ja się z tym w pełni zgadzam :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Ostasz: nie wiem dlaczego z uporem maniaka traktuje sie at jako enduro. Jesli juz to turystyczne enduro. To jest motocykl do dalekich swietnych podrozy i daje ci mozliwosc zjechania z drogi i pokonania mniejszych i srednich nierownosci terenu. Wybacz, ale kolega powiela bzdurne schematy ktore nie sa prawdziwe. To samo sie tyczy duzej tenery 1200, gsa1200, czy duzego ktma.
A poza tym kiedys kazdy z nich byl nowy
  • Odpowiedz
  • 0
@Ostasz: sorki za wczesnie mi sie wyslalo.
Endurak do ciurania po krzakach to lekki prosty sprzet. A nie ciezka krowa dajaca mozliwosc zamontowania setki akcesoriow.
Proponuje wziac taki 300 kg sprzet i swirowac po krzakach.
Temat ceny juz pomijam bo wiadomo ze u nas to ceny sa kosmiczne. A i tak przynam ze z cena afry zadkoczyli bo spodziewalem sie wiecej. W porownaniu do konkurencji to naprawde dobra cena. I
  • Odpowiedz
@bocznica: ale ja ani cytowany kolega nie mieliśmy na myśli wpadania w krzaki, ten "teren" dotyczy tego co możemy np. zobaczyć na filmie reklamowym AT albo choćby na zdjęciu, które sam wrzuciłeś. Oczywiście wiadomo, że z AT nie będzie hard enduro, choćby przez to, że to zawodnik innej kategorii wagowej. Podam 2 przykłady z życia wzięte: znam chłopaków, endurowcy od lat. 1szy kupił sobie nówkę BMW GS800 Adv, 2gi nóweczkę
  • Odpowiedz
@Ostasz: wierz mi. stawiam skrzyke wodki, ze jak ktos kupi afryke to bedzie ja targal po lesie rowno. Z gsami i ktmami jakos ludzie nie maja oporów :)
  • Odpowiedz