Wpis z mikrobloga

Mireczki, chce odzyskac czapke, chce plunac w twarz niedowiarkom, zaklamanym gnida ktore sadza ze mozna przywlaszczac nie swoje rzeczy, pragne znowu ja zobaczyc i miec ja na glowie.
Rzecz nie jest prosta, zostawilam ja w autobusie pks, relacja #torun - #bydgoszcz
Ja rozumiem te smieszki ze jej nie odzyskam, na dworcu uslyszalam od pana kierowcy, ze jak ladna to jej nie odzyskam. Naiwnie jest twierdzic inaczej. Mozna poddac sie i pasc na kolana przed tym zepsutym swiatem. Jednak jesli przyjmiemy ze nikt nie jest wart zaufania to czy dzis wszyscy nie powinnismy popelnic samobojstwa bo ten swiat nie jest wart chocby naszego oddechu.
Chce zobaczyc oblicze swiata gdzie czapki wracaja do wlascicieli!
Prosze wszystkich o pomoc, chociaz plus sprawi ze wiecej osob zainteresuje sie ta sprawa.
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@rbielawski: aktualnie wszyscy znajomi mysla ze zgubilam ta czapke uderzajac sie w glowe o cos trwardego i dlatego mi tak odbilo na punkcie kawalka materialu. Ale ja naprawde polubilam ta czapke i nie mam zamiaru tlumic moich uczuc.
  • Odpowiedz
  • 0
@UnknowUser: myslalam o tym czy nie spoznie sie na anatomie. Szybko wyskoczylam z autobusu myslac czy zdaze na tramwaj. Nie spoznilam sie, ale z dwojga zlego wolalabym uszczypliwy komentarz wykladowcy i miec czapke.
  • Odpowiedz