Wpis z mikrobloga

Microsoft jest w niezlej ofensywie i jako dosyc swiezy posiadacz PS4 musze przyznac, ze jestem troche zazdrosny: wsteczna kompatybilnosc, mocne exy na koncowke roku, dobre ceny zestawow na okres swiateczny, pad elite, przebudowany dash, scisla kooperacja z windows 10, tansze granie online i konkurencyjne gry w ofercie, a jako wisienka na torcie mega promocje na czarny piatek.

Kupujcie xona i bluzgajcie na ps4, bo to jedyny sposob, zeby sony wrocilo na wlasciwe tory.

#ps4 #xboxone #konsole #problemypierwszegoswiata
  • 13
  • Odpowiedz
@Pacjent: To nie jest wsteczna kompatybilność tylko możliwość grania w tytuły ze starszych generacji po uprzednim pobraniu.

Wsteczna kompatybilność byłaby wtedy, gdy konsola po włożeniu płytki z XBOX/X360 odpaliłaby grę.
  • Odpowiedz
@Pacjent: No ta wsteczna to ciekawy kąsek, ale ja ograłem wszystko z poprzedniej i liczę jedynie na emulacje Skate 3 :D bo mi go konkretnie brakuje, kolejki pobierania na xboxie to tragedia, interface wreszcie przebudowali ale nadal nie wiem z jaką prędkością np pobiera mi się dana aktualizacja, konsola ciągle jest jakby w stanie czuwania po wyłaczeniu, samo menu/ustawienia przypomina mi windows mobile niby wszystko jest ale biedne albo ograniczone, jednak
  • Odpowiedz
@EpicElion: W poprzedniej generacji dalem szanse i xboxowi 360, i ps3. Tytuly z playstation bardziej mi odpowiadaja, chociaz polityka i kierunek rozwoju sony zwyczajnie mnie #!$%@?, a zamiast konsoli do grania, mam konsole do nagrywania filmikow, to licze, ze w przyszlosci dostane wiecej wartosciowych gier, niz dostalbym na one. Kupilem ps4 swiadomie i nie moge powiedziec, ze zaluje, ale tez nie jestem w pelni usatysfakcjonowany, za duzo spolecznosciowania, a za malo
  • Odpowiedz
@Pacjent: Jak oni niedługo bedą do tego xbox one dokładać drugą konsole byle jakoś ludzi zachęcic, przeciez to desperackie próby ratowania nieudanej konsoli przypominam 900p mocno i przepaść jest, ja trzymam tylko do exów, w poprzedniej generacji miałem x360 oraz ps3 i tam wygrywała maszynka ms tym razem wręcz przeciwnie, jak kiepsko musi być ze jako argument za i wgl rozwaza się zakup konsoli ze względu na wsteczna kompatybilność to nie
  • Odpowiedz
@EpicElion: Mnie nie kupuja niczym, bo ja wiem co w trawie piszczy, ale swiezaki polkna ten haczyk i niech lykaja, bo sony sie zapomina. W Ps+ mialbyc online i mocne, darmowe gry, a jest online, wolne transfery, wysokie ceny w ppstore i #!$%@? gry, nowe aktualizacje to buzki w czacie i awatary, pad to chinska zabawka ze swiatelkiem i bateria na 4 godziny grania. Ja to wszystko akceptuje, bo czekam na
  • Odpowiedz