Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad migracją do #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank stąd kilka pytań:

1. Czy mogę swobodnie ustalać limit płatności kartą? (Obecnie mam różne limity do bankomatu, płatności w terminalach i płatności przez internet. Dla bezpieczeństwa mam niskie limity, które zmieniam na chwilę, gdy potrzebuję więcej).
2. Czy możliwe są płatności ich kartą debetową w internecie?
3. Karta kredytowa. W cenniku widnieje pozycja: Opłata za wznowienie Karty, tryb pobierania: rocznie (70 złotych). Rozumiałbym ten zapis, gdyby tryb pobierania był jednorazowy. Jest tu jakiś hak?
  • 3
@viav: 1. Tak można ustalać limity w e-bankowości.
2. Tak, można bez problemu płacić kartą w internecie (polskie sklepy, allegro, aliexpress itp, wszędzie gdzie jest mastercard).
3. Opłata roczna to normalna opłata jak we wszystkich bankach, jednak 70zł to sporo na rok (zobacz czy czasem nie trzeba np. zrobic kilku operacji by była za darmo).
OK, dziękuję za odpowiedź. Podsumowując KK za 70 + opcjonalnie (5 x 12) jeżeli nie mam przynajmniej 4 transakcji w okresie rozliczeniowym. Zaczekam z tym na jakąś promocję zwalniającą z opłaty rocznej, póki KK nie będzie mi potrzebna.