Wpis z mikrobloga

@Sewen7777: Jak nogi Ci się będą trzęsły, to dawaj więcej gazu, co by nie zdechł :) Miej w kieszeni 140zl na drugi egzamin, to zmniejszy stres. O 8 pełno samochodów będziesz miał, do tego jak deszcz nie przestanie padać to będzie ciekawie - śmiało cały egzamin możesz się wlec 25-30 km/h :-) I przed pasami i skrzyzowaniami machaj glowa w lewo i w prawo ostentacyjnie
@Sewen7777: nie ciesz się za wcześnie :D ja już wracałam do wordu i 2 ulice przed zrobiłam błąd :D do końca na maxa skupionym, póki nie zobaczysz na kartce "pozytywny" pilnuj się :P I pamiętaj: siedzenie, lusterka, pasy, światła, drzwi, ręczny i 1 bieg :D
@Sewen7777: jedź normalnie, pewnie. Jak ktoś Cię puszcza to podziękuj mu ręką i pojedź.
Jak jedziesz wolno, a ktoś chcę wyjechać z parkingu, to machnij mu światłami, ręką, wpuść
Olej typa po stronie pasażera :P
Jak każe Ci na kilkupasmowej jezdni zjechać na lewy pas i zawrócić / skręcić w lewo, to nie czaj się jak #!$%@?.
@Sewen7777: przede wszystkim nie siadaj z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na poważnie to radzę Ci rozglądać się na pokaz i nawet jeśli myślisz, że zdążysz włączyć się do ruchu czy przejechać przed innym samochodem, to dla pewności zaczekaj na większą lukę. Ty wiesz, że zdążysz, ale egzaminator może czasem uznać to za wymuszenie pierwszeństwa i po egzaminie.