Wpis z mikrobloga

Zarezerwuję halę na 22 w ten czwartek.
Zgierz, ul. Wschodnia 2

2h godziny gry, 80 zł podzielone na ilość osób które przyjdą. Czekam do rana na zgłoszenie chęci, min. 10 osób potrzebne.
Jedzie ktoś autem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KuwbuJ: @bbr247: @mirkobiniu: @listopad_anonim: @michalec: @jamesbond007: @Danny10: @hannazdanowska: @rimyi: @Emptyhuman: @jamesbond007: @grave: @KuwbuJ: @Alter_Ego: @smarkyy: @epll: @januszowiebiznesu: @listopad_anonim: @Jakub_Olkiewicz: @zara2st @mirkobiniu @johan @czlapka @eutanazja

#lodznaorlik #lodz
  • 59
  • Odpowiedz
@Vitz: Ustalcie od razu może, kiedy w przyszłym tygodniu jedziemy :). Chyba będzie łatwiej niż przez Mirko. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak w ogóle to jak z Waszym poziomem gry? Bo trochę się obawiam, że spotkam Lewandowskiego x10... a sam nie grałem w piłkę parę latek ^^.
  • Odpowiedz
@Vitz: właściwie to ja nigdzie nie deklarowałem chęci gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony może bym coś kopnął, ale z drugiej jechać specjalnie do zgierza o tej godzinie to tak średnio mi się chce. jeszcze kondycja na takim poziomie, że szkoda tylko marnować tlen, a na hali trzeba więcej biegać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Vitz: na małej hali z tymi materacami nie pograsz 5v5 bo miejsca mało. My tam często z osiedla jeździmy i gramy 3 zespoły po 4 ,ale czasami dwie po 4 też. Ale z reguły jak mamy więcej osób niż 8 idziemy na kort
  • Odpowiedz
@rimyi: zapowiedziałem się to podwiozę, najwyżej jak mnie motzno #!$%@? to usiade na trybunach i popatrzę jak wam idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz