Wpis z mikrobloga

28. X kupione, dziś listonosz przyniósł dwie paczki:

1.http://en.jd.com/product/16GB-OV-TF-Micro-SD-High-speed-Memory-Card-For-Xiaomi-Redmi-MEIZU-Lenovo-Phones-Tablet-etc_740331.html

Karta sprawdzona w telefonie, wszystko gra, pokazuje 14,98 GB.

2. http://en.jd.com/product/2-4GHz-Wireless-6-Buttons-Cordless-Optical-Scroll-Mouse-Mice-Foldable-USB-Dongle-for-PC-Laptop-Computer_749584.html

Myszka dokładnie jak na zdjęciu, tyle, że w ładnym kolorze niebieskim. Wszystko gra, wkłada się dwa małe paluszki, przyciski mocno solidne.

Co jeszcze- 28.X złożyłem jeszcze 6 zamówień, ze starymi kuponami, połowa ma jakieś dziwne trackingi, ale wbijam w codziennie śledzie.

Gorąca prośba, by po zakupach raz że zaakceptować otrzymaną przesyłkę a dwa, wystawić potem jeszcze ocenę. Kontakt z majfrendami bardzo spoko, przynajmniej u mnie, gdyż na WSZYSTKICH ZAMÓWIENIACH podałem inne dane, a jak widać paczki doszły

Zapyta ktoś czemu podałem zły adres? No to jedziemy z tagiem #protip dla Was: otóż powiedzmy nazywam się Basia Kowalska. Zamówienia składałem na Sia Walska, adres jak wspomniałem podałem zły, a potem zaraz kontakt do sprzedawcy, by dodał prawidłowy adres.
Na poczcie nie powinno być problemów, bo przecież adres się zgadza, a tak możecie powiedzieć, że paczka z Chin i majfrend źle wpisał nazwisko i imię. Ja jak wspomniałem miałem listonosza, więc pośmialiśmy się tylko z tych błędów w danych ale żadnych problemów. Po wycieku danych wolałem dmuchać na zimne. Płaciłem za wszystko PayPal więc byłem w razie czego chroniony. Telefon w moim profilu na JD też oczywiście podany z doopy.

Jak dojdą kolejne paczki ( m. in ) dywanik, kosmetyki, okulary słoneczne ( to bardzo polecam, bo wiadomo że teraz są dla Nas tanie ), HUBy USB oraz inne elementy do telefonu to porobię dodatkowo zdjęcia. Dziś nie daję, bo spieszyłem się do fabryki i mi się zwyczajnie nie chciało.

W każdym razie paczki zaadresowane jako gift, w czarnym worku.

Jeszcze jedna fajna rzecz, przy tak zmasowanym ataku chińskich paczek- otóż na WER Warszawa mój brat zamówił na ali telefon. Spodziewał się opłaty, gdyż na zamówienie we wrześniu musiał płacić...Wszystko obyło się tym razem bez kosztów, więc duża szansa, że przez najbliższy miesiąc przed świętami WERy mogą odpuścić wiele paczek. Radzę zatem ryzykować.
#jd #itemyzchin
  • 5
Karta sprawdzona w telefonie, wszystko gra, pokazuje 14,98 GB.


@szpitalkiz: To znaczy, że niesprawdzona...

Gorąca prośba, by po zakupach raz że zaakceptować otrzymaną przesyłkę


@szpitalkiz: Nigdy tak się nie robi, bo jak Ci za tydzień padnie karta to zostajesz bez ochrony JD (chociaż kto wie jak ona działa)
@MichaelT128: acha, przesłałem na nią ponad 6 GB zdjęć, które były na telefonie i nadal tam są, i jest jeszcze miejsce, więc na razie jestem spokojny. całe zakupy z 28.X to był prawdziwy test jak to wszystko wygląda na JD właśnie. 80 groszy za kartę to bądźmy poważni- śmiech na sali.