Wpis z mikrobloga

Siemka Mirasy i Mirabelki, ktoś z was korzystał z programu Work&Travel? Jak to wygląda w rzeczywistości? Wyzysk, warto, nie warto? Idzie wrócić z cebulionami? Sami szukaliście roboty, czy przez biuro? Koszty?

Tak sobie pomyślałem, że skoro te wakacje ciułałem na wolontariacie, to przyszłe mogłyby mi przynieść troszkę cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także z góry dziękuję za informacje!

#workandtravel #pracazagranica troszkę #emigracja
  • 11
Ale mnie również chodzi o zwiedzenie kawałka świata przy okazji :)


@lordmatiz: kawałka to za dużo powiedziane. Jak chcesz coś zobaczyć więcej niż fabryka czy inny camp do którego trafisz to nie przywieziesz hajsu.
@lordmatiz: Sam nie byłem, ale był bliski znajomy w stanach z tego programu to nic nie przywiózł, ale też nie jechał w celu zarobkowym tylko bardziej właśnie, żeby potem pozwiedzać, wiec nie wiem czy oszczędzał czy nie.
@lordmatiz: Mirasku jeśli trafisz na dobrą robótkę i popracujesz rzetelnie przez parę tygodni to hajs się zgodzi. Ja byłem 3 miesiące w pracy + 1 miesiąc jeżdżenia. Przywiozłem 1300$ do cebulandii.
Da się zarobić. I pozwiedzać. Zdecydowanie :)

@lordmatiz: pracowałem w parku rozrywki w Minnesocie - Valleyfair.
Sporo godzin, dobra stawka. Tani akademik, ale mało rozrywek poza. W sumie głównie robota :P
Ale bardzo przyjemne miejsce z innych powodów ^^