Wpis z mikrobloga

W sobotę (2015.11.14) włączam radio i zabieram się za sprzątanie domu. Zaczynają się wiadomości więc podgłaśniam i słucham o tym, że był zamach w Paryżu. W tym czasie pisałem ze znajomymi przez komunikator. Po usłyszeniu o zamachu przestałem sprzątać i zacząłem szukać informacji w Internecie. Po krótkich poszukiwaniach przez przypadek natrafiłem na informację, którą podesłałem znajomym i napisałem, że w świetle obecnych wydarzeń (zamachu) jest to ciekawy wątek (cytuję siebie):

Interesujący wątek.Teraz jest spotkanie grupy G20. Hollande odwołał swój udział przez ten zamach (będą jego ministrowie tylko).

Najciekawsze wg.mnie jest to,ze Agencja Associated Press przypomina, że Francja była jednym z głównych państw negocjujących porozumienie światowych mocarstw z władzami w Teheranie w sprawie irańskiego programu nuklearnego.

No i dziwnym zbiegiem okoliczności akurat teraz był zamach.


Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale hmm dało mi to do myślenia, ale jak zwykle ja malutki tego świata co mogę tam wiedzieć? Urojenia i niepotrzebne łączenie faktów więc wróciłem do swoich nic nieznaczących zajęć tudzież prasowanie koszuli ponieważ wybierałem się na urodziny do znajomych.

Dzisiaj wchodzę na wykop patrzę, a tutaj taki wykop:
http://www.wykop.pl/link/2860495/putin-isis-finansowane-przez-40-krajow-wlaczajac-w-to-czlonkow-g20-eng/

Według rosyjskich danych wywiadowczych ISIS jest wspierane finansowo przez 40 krajów w tym paru członków G20.


Aż mi ciary przeszły po plecach, że faktycznie coś w tym co napisałem w sobotę w trakcie konwersacji ze znajomymi faktycznie chyba jest.

#polityka #teoriespiskowe #przemyslenia #zamachwparyzu
  • 3
@BongoBong: nie to, że daję wiarę w jego słowa, ale on ma służby/wywiad i swoje plany. Jednak moje małe spostrzeżenie nie jest może takie bezpodstawne i oderwane od rzeczywistości jak się mi wydawało. W świetle tych wszystkich biznesów, wpływów w Iranie to ma nawet sens jeśli komuś jest na rękę zamieszanie we Francji w momencie spotkania grupy G20 oraz tego, że Francja jest jednym z głównych negocjatorów w sprawie porozumienia z