Wpis z mikrobloga

Tak więc jesli chodzi o #kopekwesele
Sale juz mamy - cena 195 zł z poprawinami - full żarcia, 7 posiłków ciepłych, stół wiejski itd.
Fotograf jest - 2 200zł z popawinami, + plener, + sesja narzeczenska + 2 albumy + pendrive ze zdjeciami
Zespół jest - 3 000 zł z poprawinami

Szukamy jeszcze kamerzysty - nie mamy nikogo "sprawdzonego", Ale koszt waha się między 2 500 - 3 000 to max chcemy wydać. Jak myślicie kamerzyste brać na poprawiny? bo wydaje mi sie że na wesele starczy?

Szukałem też auta. Audi Q7 lub Audi A6 cena 800zł. Dużo? Chciałem od znajomego ale bym musiał zaprosić go na wesele.

----
inne koszty:
patrzyłem obrączki to mozna kupić od 900zł, ale takie ładniejsze za 2 000zł się już kupi
garniak 1 000zł
suknia 3 000 zł
kwiaty 1 000 zł

Najwazniejsze koszty czyli sala, fotograf, zespół, kamera, samochód = ok 29 000zł
doliczając inne koszty + 7 000
razem ok 36 000zł

chcemy jak najbardziej ograniczyc niepotrzebne koszty, ale nie ma co żydzić za bardzo bo tanio nie znaczy ze dobrze

może znacie jakiegoś kamerzyste w #lodzkie godnego polecenia lub z innych okolic? głownie chodzi mi o okolice Lodzi ale moze byc też z innych wojewodztw.

#pytanie #wesele #kopekwesele #slub
  • 4
@kopek: alkohol, fryzjer, kosmetyczka, prezenty dla rodzicow, co łaska dla ksiedza, wyrobienie wszystkich dokumentow,

Garniak za 1000 wraz z butami i koszulami? Czy to osobno? Suknia z dodatkami za 3000 czy buty etc osobno?
@kopek: Na pewno chcecie kamerzystę? Ja jak planowałem (czas przeszły :<) to wolałem dać więcej kasy na zajebistego fotografa niż na kamerzystę i film który obejrzy się raz i elo. Świetne fotografie zawsze można wywołać i dać na ścianę :) Za porządnego kamerzystę dasz więcej niż za fotografa.
Ogólnie to ceny masz bardzo dobre jak z poprawinami, ja bez nich miałem mieć zespół za ponad 6k i fotografa za 5k bo