Wpis z mikrobloga

Byłem w sobotę na gali KPW. Odbyło się 7 walk, z czego 5 "turniejowych". Owy turniej był rozegrany między reprezentantami KPW i gośćmi z HCW (Węgry); stawką był Puchar Narodów.


Pierwszy mecz to Tag Team - uczniowie Pięknego Kawalera vs Ostrowski & Rosetti.
Dość dobry mecz na rozgrzewkę, widać możliwość pociągnięcia wątku Ostrowski vs Rosetti (Rosetti nie dał się klepnąć i opuścił salę) i dość dobrze pokazano zgranie Luxusa i Grega.
Nic spejcalnego, takie o na rozgrzanie publiki.

Następny mecz to Mira vs Kasandra.
Moim zdaniem dziewczyny powinny jeszcze poćwiczyć - brakowało impetu, kreatywności, sprzedawania a i pomyłek trochę było.

Mecz turniejowy #1 - Renegade vs Kaszub
Przyjemny mecz, zwłaszcza po poprzednim. Kaszub i Renegade świetnie się spisali, bardzo fajnie wykorzystany manager do oszukania (podrzucony łańcuch). Dobra kontakt z publiką, parę ciekawych akcji.

Mecz turniejowy #2 - Bianca vs Audrey Bride
Tu już pojedynek kobiet był lepszy zdecydowanie. Liczyłem na więcej akrobatyki, ale mecz przyzwoity.

Mecz turniejowy #3 - hardcore match - Corvus vs Robert Star
Ohoho, działo się - świetlówki, krzesła, stół, puszka specka i na końcu ten Piledriver na pinezki. Coś pięknego. Mecz bardzo żywiołowy (tutaj wiwat zyskiwała każda ostrzejsza akcja, nieważne kto ją wykonał); niezbyt krwawy.

Mecz turniejowy #4 - fall counts anywhere - Piękny Kawaler vs Nitro
Dobry mecz. Piękny to dobry heel, ładnie podburza publikę, Nitro zaskoczył choćby akcją z drabinek. Fajne było przeniesienie akcji z ringu do publiki.

Mecz turniejowy #5 - Kamil Aleksander vs Dover
Kulminacja i najlepszy mecz. Dover (co ciekawe, u siebie topowy face) świetnie wczuł się w rolę heela. Wiele świetnych akcji, dobrze poprowadzony pojedynek, widać, że najlepsze zostawione na koniec.

Warto jeszcze wspomnieć o ataku Pięknego i jego uczniów na Roberta, Kamila i Kaszuba po zakończeniu turnieju - wygląda na początek czegoś większego.

Podsumowując - małe, ale dobre. Chcę jeszcze zobaczyć KPW jak radzą sobie sami, bo nie wiem ile z tego było zasługą Węgrów, a ile naszych.

#trojmiasto #wrestling #kpw #kpwrestling #hcw #kokosnagali