Wpis z mikrobloga

Ja uważam, że przez zbyt głośne talerze i mało wybijający się głos wokalisty melodia jest zaszumiona i czasem się gubi.


@iniekcja: a żeby było śmiesznie, ja tak nie uważam, kawałek jest spoko, tylko jak można na takie coś

Ale po to jest platforma typu wypok aby można było DYSKUTOWAĆ.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Nie znasz sytuacji z Iniekcja. To jest człowiek, którego od wczoraj zbywam, bo trochę zaczął za wysoko podskakiwać w paru miejscach (i nie mówię tylko o mikro). Po prostu niektórych ma się dosyć, a on tutaj przyszedł tylko po to aby podsycić atmosferę. ;)
  • Odpowiedz
@iniekcja: A ty dalej swoje. W którym miejscu mnie zgasiłeś, bo nie wiem? Ignorowałem cię na tsie i wypieprzyłem z listy obserwowanych. Tłumaczyłem ci to 200 razy dlaczego, ale dalej robisz z siebie czystą zajebistość widzę. A teraz sio.
  • Odpowiedz
@iniekcja: Od teraz kasuję twoje wszystkie posty. Mówiłem, że twojej głupiej gęby nie chcę oglądać i będę się tego trzymał. Nie potrafisz tego uszanować to cię siłą będę w---------ł. ;)
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Nie biją się tylko Iniekcja jest typem człowieka, który wie lepiej ode mnie co ja robię. Jest męczącym dzieciakiem i napisałem mu, że zwyczajnie nie mam ochoty go słuchać, a on zaczął się rzucać jak wsza, że się obraziłem. :P
  • Odpowiedz